Авіакомпанія із Еміратів виплатила Україні майже 4 мільйони за польоти над окупованим Кримом

Авіакомпанія Об'єднаних Арабських Еміратів оплатила Україні 3,7 млн грн за те, що її літаки літали над Сімферопольським районом окупованого Криму. Це - відшкодування за користування повітряним простором України. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, передають Патріоти України.

Зокрема, прокуратура АРК вела досудове розслідування фактів порушення правил міжнародних польотів і подала до Господарського суду Київської області позовну заяву в інтересах держави в особі Міністерства інфраструктури до авіакомпанії Об'єднаних Арабських Еміратів про стягнення заборгованості в сумі 3 млн 719 тисяч 843 грн.

Зазначено, що повітряні судна цієї авіакомпанії літали в Сімферопольському районі, який включає повітряний простір над суверенною територією України і над відкритими водами Чорного моря, де відповідальність за обслуговування повітряного руху делеговано Україні міжнародними договорами.

При цьому авіакомпанія не сплатила аеронавігаційні збори за користування повітряним простором України, встановлені відповідно до законодавства України, нормами ІКАО (Міжнародна організація цивільної авіації) і правилами Євроконтролю. "При розгляді господарським судом позовної заяви зазначеної авіакомпанією добровільно сплачена вказана заборгованість в повному обсязі", - йдеться в повідомленні.

Також Прокуратура АРК зазначає, що на розгляді Господарського суду Київської області знаходиться ще 4 позовні заяви до іноземних авіакомпаній про стягнення заборгованості за надані аеронавігаційні послуги на загальну суму понад 1 млн грн.

Хіти тижня. Візуальні попередження, про вогонь на враження виявились застарілими: Мережу вразило кладовище літаків і вертольотів під Запоріжжям (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 3:00

Колись ретельно охороняєма військова частина стала базою-привидом в модерній Україні. Спочатку блогери боялися, що там є якась охорона, але обгороджування вже давно зламане і на покинутому місці крім радянської авіатехніки нікого немає. Кладовище літак...

"Путин стареет, рядом остался только сумасшедший Лукашенко": Професор Зубов розповів про головні проблеми кремлівської еліти (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 22:44

Режим президента Росії Володимира Путіна знаходиться в дуже незавидному положенні. Саме цим пояснюються закручування гайок усередині країни і зовнішньополітичні провокації на зразок хамській статті замголови Радбезу РФ Дмитра Медведєва про Україну. Так...