
Українська авіація за добу знищила два склади боєприпасів та два пункти управління російських загарбників. Про це у суботу, 2 липня, повідомляє командування Повітряних сил Збройних сил України, передають Патріоти України.
Авіація ЗСУ відпрацювала практично по всій лінії фронту: у Миколаївській, Запорізькій, Харківській, Донецькій та Луганській областях, здійснивши понад десять групових вильотів.
"В результаті повітряних операцій знищено два польові склади боєприпасів, 20 бойових броньованих машин, 10 танків і позицію самохідної артилерійської установки", - сказано в повідомленні.
Напередодні українська авіація завдала удару по ворожому опорному пункту в районі Благодатного на Миколаївщині, знищивши техніку та окупантів. Внаслідок удару в ОК Південь повідомили про знищення зенітно-ракетного комплексу ТорМ1, двох бойових машин піхоти та десятка окупантів.
Міністерство оборони України підтвердило, що в окупованому Криму протягом останніх днів було завдано ударів по низці ворожих цілей: об'єктах протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Таку заяву відомство оприлюднило 22 червня у Facebook, перед...
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...