
В Ізюмському районі на Харківщині автомобіль піротехніків ДСНС наїхав на міну, за попередніми даними, протитанкову. Внаслідок інциденту загинула 1 людина, ще п'ятьох поранено. Про трагедію у Telegram-каналі повідомив глава Харківської ОВА Олег Синєгубов, передають Патріоти України.
Він уточнив, що стан трьох поранених медики наразі оцінюють як тяжкий, ще двоє постраждалих мають поранення середнього ступеня тяжкості. Усіх госпіталізовано.
Синєгубов нагадав, що мінна небезпека в регіоні залишається дуже високою і закликав громадян бути максимально обережними. Він нагадав, що наразі заборонено:
– відвідувати ліси, лісосмуги та поля, ходити узбіччями;
– торкатися підозрілих або незнайомих предметів;
Безпечно пересуватися можна лише по дорогах із твердим покриттям, там де уже провели розмінування вибухотехніки, наголосив Синєгубов.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою