
Російський окупант розповів про чергові злочини "другої армії світу", яку відправили воювати в Україну. Як виявилося, один з полків загарбників вчиняв мародерство та вимагав гроші у людей, погрожуючи їхнім дітям, передають Патріоти України.
Перехоплення розмови окупанта оприлюднила пресслужба Головного управління розвідки Міністерства оборони України в Telegram. Запис опублікували у середу, 30 листопада.
У розмові жінка каже, що перший полк замовив гуманітарку на один мільйон. У відповідь чоловік розповідає про свої враження про цих військовослужбовців. "Кончені дебіли бл*дь, вони кончені просто. Заходять повільно, нах*й, автомат до дитини до голови, нах*й ‒ давай гроші. От тобі перший полк", ‒ розповів окупант.
Раніше в СБУ опублікували перехоплення розмови окупанта, з якої стало відомо, що російські загарбники зґвалтували 12-річну дівчинку в Луганській області. А на окупованій частині Донеччини жертвою загарбників стала жінка
"Короче, ось ці військовослужбовці зґвалтували 12-річну дівчинку, 10 людей, їх знайти не можуть. І тому не випускають у місто нікого", – розповів дівчині окупант, якого нещодавно мобілізували в РФ і чий підрозділ базується в Кремінній на Луганщині. Інший "мобік" із-під Бахмута, що в Донецькій області, теж поскаржився на обмеження в пересуванні з цієї ж причини.
Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....