Автомат в обмін на подарункову карту: Влада Маямі викуповує зброю для відправки в Україну

У місті Маямі (штат Флорида, США) американців закликають здавати вогнепальну зброю. Її потім відправлять в Україну. Про це повідомляють міська влада і поліція міста, передають Патріоти України.

Так, в місті діє програма викупу зброї, що проводиться місцевою владою і міським поліцейським управлінням.

Людей закликають здавати вогнепальну зброю, дробовики та гвинтівки в обмін на подарункові карти на суму 50-150 доларів. "Вся зібрана зброя буде відправлена в Україну, а ми допоможемо прибрати зброю з наших вулиць", – заявила міська влада.

Власники саморобної вогнепальної зброї або реплік, а також пневматичної та страйкбольної зброї можуть передати її владі "для громадської безпеки". Але отримати подарункову карту не вийде.

Раніше повідомлялося, що Ірпінь і Маямі стали містами-побратимами. Відповідне рішення в Маямі ухвалили наприкінці липня. Мер Ірпеня Олександр Маркушин повідомляв, що Маямі передасть українському місту ту зброю, яку вдасться викупити.

"Уснул и не проснулся": Як командування РФ приховує причини загибелі "мобіків" (аудіо)

субота, 3 грудень 2022, 14:44

За даними Служби безпеки України, російське командування приховує причини загибелі "мобіків" перед новою хвилею мобілізації, щоб запобігти бунтам в армії. Про це стало відомо із нового перехоплення, яке СБУ оприлюднила 3 грудня, передають Патріоти Укра...

Більше не почесні: Депутати Харківської облради позбавили регалій своїх колег

субота, 3 грудень 2022, 14:00

Уперше депутати Харківської обласної ради позбавили регалій своїх колег, діючих депутатів. Причина - близькість до проросійських сил, зазначають Патріоти України. На сесії третього грудня депутати Харківської області позбавили почесних звань двох депут...