Автоматники є, кабінок - нема: В окупованому Маріуполі дільниці псевдореферендуму розташовані в магазинах та кафе

В Маріуполі виборчі дільниці так званого "референдуму" розташовані в магазинах та кафе, в місто заїхало 27 важких військових вантажівок. Про це радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко повідомив у Telegram, передають Патріоти України.

"Виборчі дільниці (простігосподі) розташовані в магазинах та кафе. Вічна мрія проросійського населення "голосувати за гречку офіційно" здійснилась. При тому на дільницях - порожньо. Щодо притаманних виборам умов волевиявлення на кшталт кабінок - немає. Ставиш відмітку під пильним наглядом людей з автоматами. Така вона - російська демократія", - повідомив він.

За його словами, основним засобом примусу для голосування є поквартирний обхід. "Комісія в складі дві людини з урною та бюлетенями та двоє автоматників. Стукають в двері квартир/будинків, примушують сусідів витягувати людей до комісії. Примус, примус та примус. Фактично пропонують сказати "так" або "ні" прямо в дуло автомату", - зазначає Андрющенко.

Він зазначає, що у Мангуському та Нікольському районі немає жодної "фізичної" дільниці, але людей "відловлюють набагато активніше, особливо по селах". "Фактично "показовий" старт псевдорефрендуму виглядає дуже провально, що не сюрприз. В терміновому порядку окупаційна влада заганяє під камери на ледь готові дільниці в приміщенні ЦНАП Центрального району, шкіл №4; 5; 41 "бюджетників" та інших колаборантів, щоб хоч якось відзвітувати про "свято повернення додому", - пише Андрющенко.

Він закликає людей дотримуватися тактики ухилення від голосування - просто не відкривати двері. "Зрозуміло, що за списками ваш підпис рано чи пізно поставлять за вас, але так ви щонайменш будете спати з чистою совістю", - додав він.

Це сталось не без допомоги Путіна: Зеленський очолив рейтинг найвпливовіших євреїв світу (фото)

неділя, 25 вересень 2022, 17:00

За їхніми словами, президентові України вдалося стати буквально іконою, чого досягали небагато політиків в історії. "Його стійкість і відвага стали легендарними та принесли йому порівняння з Вінстоном Черчиллем. Мало доказів того, що він справді сказав...

Окупантам не варто тягатися із "бавовною": У районі Антонівського мосту знову пролунали вибухи

неділя, 25 вересень 2022, 16:52

Окупанти намагалися полагодити Антонівський міст. Однак ворогу не вдалося навіть мінімально реалізувати свої плани. ЗСУ завдають ворогу втрат, а міст регулярно навідує "бавовна", зазначають Патріоти України. У неділю 25 вересня з'явилися повідомлення, ...