Автономія Донбасу: Соціологи оприлюднили несподівані дані щодо позиції українців (інфографіка)

48,9% українців підтримали б рішення про надання автономії у складі України непідконтрольним територіям Донецької і Луганської областей, щоб припинити бойові дії на сході. З них - впевнені, що підтримали б автономію - 24,5%, а скоріше підтримали б - 24,4%. Про це свідчать результати соцопитування центру "Соціальний моніторинг", Українського інституту соціальних досліджень і соціологічної групи "Рейтинг", повідомляють Патріоти України.

Проти надання автономії Донбасу виступило 33,5%. Ще 17,6% опитаних не визначились з цього питання.

39,9% українців вважають, що для вирішення проблеми непідконтрольних територій Донбасу потрібно надати цим територіям статус автономії в складі України. 18,5% переконані, що треба офіційно визнати, що ці території в найближчі роки не можуть бути повернуті до складу України і будуть ізольовані.

17,3% впевнені, що відновлення контролю України над цими територіями можливо тільки військовим шляхом, а значить, повинні тривати бойові дії. 55,5% українців вважають, що президент України заради встановлення миру на Сході країни повинен піти на прямий діалог з керівниками так званих "Л/ДНР". 32,7% опитаних – проти такого діалогу.

Коаліції не треба? У партії Зеленського порахували, хто скільки місць отримає у новій Раді

понеділок, 22 липень 2019, 14:14

За даними паралельного підрахунку голосів "Слуги народу", ця партія може отримати 255 місць у Верховній Раді ІХ скликання. Про це заявив керівник виборчого штабу партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко на брифінгу, повідомляють Патріоти України. "При...

Хіти тижня. Всього за кілька хвилин: Бійці ЗСУ знищили позиції бойовиків у передмісті Горлівки (відео)

понеділок, 22 липень 2019, 14:00

Спочатку українські військові провели розвідку місцевості з допомогою дронів. У передмісті Горлівки піхота 53-ї бригади ЗСУ знищила позиції бойовиків зі складами боєприпасів. Про це у себе в Facebook повідомив волонтер Юрій Мисягін, передають Патріоти ...