"Авторитет Путіна як "пахана" значно ослаб всередині еліт", - Піонтковський

План кремлівського диктатора Володимира Путіна зі знищення української держави провалився. Це зрозуміли навіть російські еліти. Таку думку висловив російський публіцист із Вашингтона Андрій Піонтковський, передають Патріоти України.

Зокрема, він вважає, якщо завтра Путін помре, то це не стане масштабною подією. Нічого не зміниться, тому що за останні тижні бункер та російські еліти дійшли до певного консенсусу. Вони зрозуміли, що "план Путіна зі знищення української держави" – провалився, зазначив Піонтковський.

"Тим паче, мені здається, що авторитет Путіна як такого "пахана" значно ослаб всередині еліт", – додав він.

Однак тепер їм треба відчайдушно боротись за якісь шматки української території, щоб встигнути "відгризти" якомога більше. Для цього вони використовують допомогу їхніх західних "друзів".

"Зараз ми бачимо, що Франція, Німеччина та Італія грають на боці Путіна, нав'язуючи Україні капітуляцію. Вони хочуть закріпити ці "угоди". Але це буде робити як Путін, так і його наступник", – вважає публіцист.

Джерело: 24 канал

Менші, ніж в росіян при обороні: Військовий розказав про втрати ЗСУ у наступі

понеділок, 3 жовтень 2022, 19:59

Росіяни намагаються накопичувати серйозні сили в районі Сєвєродонецька та Лисичанська. Втрати цих населених пунктів може стати черговою великою політичною поразкою, передають Патріоти України. Як наголосив військовий ЗСУ, народний депутат та секретар К...

У ЗСУ розповіли про просування військових на півдні - збито Су-25 росіян

понеділок, 3 жовтень 2022, 19:56

Сьогодні на півдні українські військові підрозділи виконали 196 вогневих завдань для забезпечення підтримки просування ЗСУ. Про це повідомив спікер оперативного командування "Південь" Владислав Назаров, коментуючи обстановку станом на 14:00, передають...