
У Нагірному Карабасі продовжують порушувати укладене між Азербайджаном і Вірменією перемир'я, яке повинно було розпочатися 26 жовтня. У суботу, 31 жовтня, Азербайджан завдав ударів, в результаті яких були знищені вантажівки Вірменії з боєприпасами. Про це повідомили в офіційному Telegram-каналі Міноборони Азербайджану Azərbaycan Respublikası Müdafiə Nazirliyinin rəsmi, де опублікували відповідне відео, передають Патріоти України.
Так, в Міноборони Азербайджану заявили про нестачу боєприпасів вірменських підрозділів після ліквідації ракетно-артилерійського складу збройних сил Вірменії кілька днів тому. "Увечері 31 жовтня в ході ведення повітряного спостереження за місцевістю було встановлено місцезнаходження двох вантажівок з боєприпасами. Військові вантажівки були негайно знищені точним і прицільним вогнем", - повідомили в оборонному відомстві Азербайджану і додали відповідне відео.
В Міноборони Вірменії оприлюднене відео і інформацію про знищення боєприпасів ЗС поки не прокоментували.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...