Азербайджан відвоював нові населені пункти та домінуючі висоти в Нагірному Карабасі. Вірменія визнала втрату стратегічного міста Шуша і загрозу для столиці "НКР"

В ході конфлікту в Нагірному Карабасі азербайджанська армія зайняла ще кілька стратегічних висот і населених пунктів. Зокрема, встановлено контроль над селами в шести районах. Про це у своєму Twitter повідомив президент Азербайджану Ільхам Алієв, зазначають Патріоти України.

За його словами, сьогодні армія Азербайджану зайняла низку сіл в Ходжавендському, Фізулінському, Губадлинському і Лачинському районах.

Крім того, зайнято стратегічні висоти в Зангиланському районі - "Бартаз" (2300 метрів), "Сигирт" (1370 метрів), "Шукюратаз" (2000 метрів) і п'ять безіменних висот.

Сьогодні вдень Баку заявляв про те, що зайняв більше 20 сіл у Нагірному Карабасі. Також повідомлялося, що вірменська армія відступає за кількома напрямками.

Раніше вдень прес-секретар голови невизнаного Нагірного Карабаху Ваграм Погосян заявив, що вірменська армія втратила контроль над містом Шуша. Азербайджанська сторона повідомляла про це ще в суботу.

"Сьогодні, на жаль, доводиться визнаватися невдачі, які все ще супроводжують нас, і місто Шуші (вірменська назва, - ред.) повністю поза межами нашого контролю та усі пропагандистські тези про нього нічого нам не дають", - заявив у Facebook Погосян.

Він також зазначив, що Азербайджан вже підходить до столиці Степанакерту.

Азербайджанські військові показали докази, що оволоділи древньою столицею Карабаха, Шушою.

Міжнародний кримінальний суд відреагував на погрози Москви через ордер на арешт Путіна

четвер, 23 березень 2023, 6:05

Президія Асамблеї держав-учасниць Римського статуту заявила про непохитну підтримку рішення Міжнародного кримінального суду, у зв'язку з погрозами через виданий ордер на арешт президента РФ Володимира Путіна. "Президія висловлює жаль з приводу цих спро...

Кремлівський фюрер догрався: Блінкен закликав заарештувати Путіна й видати суду в Гаазі

четвер, 23 березень 2023, 5:53

Державний секретар США Ентоні Блінкен вважає, що європейські держави-підписанти Римського статуту повинні виконати ордер на арешт президента Росії Владіміра Путіна й видати його Міжнародному кримінальному суду. . Про це Блінкен сказав у середу на сл...