
В ході конфлікту в Нагірному Карабасі азербайджанська армія зайняла ще кілька стратегічних висот і населених пунктів. Зокрема, встановлено контроль над селами в шести районах. Про це у своєму Twitter повідомив президент Азербайджану Ільхам Алієв, зазначають Патріоти України.
За його словами, сьогодні армія Азербайджану зайняла низку сіл в Ходжавендському, Фізулінському, Губадлинському і Лачинському районах.
Крім того, зайнято стратегічні висоти в Зангиланському районі - "Бартаз" (2300 метрів), "Сигирт" (1370 метрів), "Шукюратаз" (2000 метрів) і п'ять безіменних висот.
Сьогодні вдень Баку заявляв про те, що зайняв більше 20 сіл у Нагірному Карабасі. Також повідомлялося, що вірменська армія відступає за кількома напрямками.
Раніше вдень прес-секретар голови невизнаного Нагірного Карабаху Ваграм Погосян заявив, що вірменська армія втратила контроль над містом Шуша. Азербайджанська сторона повідомляла про це ще в суботу.
"Сьогодні, на жаль, доводиться визнаватися невдачі, які все ще супроводжують нас, і місто Шуші (вірменська назва, - ред.) повністю поза межами нашого контролю та усі пропагандистські тези про нього нічого нам не дають", - заявив у Facebook Погосян.
Він також зазначив, що Азербайджан вже підходить до столиці Степанакерту.
Азербайджанські військові показали докази, що оволоділи древньою столицею Карабаха, Шушою.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....