Азербайджан завдав потужного військового удару по Вірменії

Варто пам'ятати, що, хоча Вірменія контролює територію міжнародно визнану за Азербайджаном Нагорного Карабаху, Азербайджан наразі має військовий бюджет співвідносний з ВВП свого ворога

Місце на мапі військових сутичок

Міністерство оборони Азербайджану офіційно повідомляє про нанесення військових ударів по збройним силах Вірменії на Товузькому напрямку азербайджано-вірменської державного кордону в ніч на 13 липня, зазначають Патріоти України.

Азербайджан завдав удару по Вірменії

Прессекретар Міноборони Вірменії Шушан Степанян підтверджує активність бойових дій між країнами. Міноборони Азербайджану опублікувало відео удару по опорному пункту Вірменії. Удар було нанесено по опорному пункту військових Вірменії над селом Мовсес. Показово, що боєзіткнення триває не навколо окупованого Нагорного Карабаху, а на міжнародно визнаному кордоні між двома закавказскими країнами.

Опорний пункт сил Вірменії над селом Мовсес

Точні координати: 40.9119676,45.5146242,559

Місце удару на мапі

Міноборони Азербайджану повідомляє, що в ході нічних боїв підрозділи Азербайджану застосували артилерію, міномети та танки проти сил Вірменії.

«Точним вогнем знищено опорний пункт, артилерійські установки, автомобільну техніку та живу силу на території військової частини противника. Проти ворога застосовуються каральні заходи», — йдеться у повідомленні Міноборони Азербайджану.

Додатково повідомляється, що під час боїв загинув військовослужбовець Азербайджанської Армії старший лейтенант Рашад Рашид.

Міноборони Вірменії повідомляє, що вірменські військові повинні бути стриманими та реагувати в міру необхідності, навіть займати нові вигідні позиції.

Повідомлення Міноборони Вірменії

Вірменська сторона втрати зі своєї сторони не підтверджує.

Хіти тижня. Бомбити той Вороніж: Як виглядає табір російських військ поблизу українського кордону показали із супутника

четвер, 15 квітень 2021, 4:00

У мережі з'явилися супутникові знімки й інші численні фотодокази, які підтверджують, що неподалік кордону України дійсно з'явився великий польовий табір російських військових. Він розташований на південь від Воронежа (РФ). Фото із супутника опублікував...

Хіти тижня. ​На Росії готуються до великих втрат: У Вологодській області терміново виділити багатогектарну ділянку для захоронення "військових трупів"

четвер, 15 квітень 2021, 3:00

Місцева мерія російського міста Череповець прийняла постанову «Про організацію термінового захоронення трупів у воєнний час». Документ опублікований на офіційному сайті мерії Череповця, зазначають Патріоти України. Для загиблих під час війни виділено в...