"Аж в ушах зазвенело": В окупованому Антрациті пролунали два потужних вибухи

Перелякані місцеві жителі підозрюють, що вибухнуло щось в "російських захисників".

Вранці в суботу в окупованому гібридною армією РФ Антрациті прогриміли два дуже потужних вибухи. Місцеві жителі налякані. Про вибухи в Антрациті розповів в Twitter блогер hochu-domoy, що збирає в Мережі повідомлення про ситуацію в ОРДЛО, передають Патріоти України.

Вранці в суботу, 17 серпня, Антрацит здригнувся. У місті, окупованому терористами "ЛНР", один за іншим прогриміли 2 дуже потужні вибухи. "Антрацит... Два вибухи. Спочатку один, потім, хвилин через 10, другий. Біля відкритого вікна сидів - аж у вухах задзвеніло", - розповів очевидець. За даними hochu-domoy, інцидент трапився приблизно об 11:20. Жителі Антрацита губляться в здогадах, що злетіло в повітря. Вони підозрюють, що не обійшлося без терористів.

"Путін став параноїдальним": Історик оцінив, чи можливе повстання в Росії

вівторок, 23 червень 2026, 8:39

За спостереженнями доктора історичних наук та професора Українського католицького університету Ярослава Грицака, президент РФ Володимир Путін став параноїдальним. Та чи означає це, що росіяни цим скористаються і зможуть влаштувати революцію? Більше про...

Хочуть здійснити ривок: Ворог заводить нові резерви на Покровському напрямку для літньої кампанії, - "Рубіж" НГУ

вівторок, 23 червень 2026, 8:03

Через значні втрати ворог декілька тижнів був вимушений знизити інтенсивність штурмових дій на Покровському напрямку, проте зараз противник почав підтягувати нові резерви піхоти. Про в етері Еспресо та Slawa.TV розповів офіцер бригади "Рубіж" НГУ Волод...