"Азовці" пройдуть у Туреччині реабілітацію: Посол України розкрив деталі обміну полоненими

Командири з "Азовсталі", звільнені з російського полону, перебуватимуть у Туреччині до кінця війни. Вони житимуть у спеціальному закладі та пройдуть реабілітацію, передають Патріоти України.

Про це розповів посол України в Туреччині Василь Боднар у коментарі виданню "Суспільне" 23 вересня. Він зазначив, що заклад надійно охоронятимуть.

Йдеться про командира полку "Азов" Дениса Прокопенка ("Редіс"), його заступника Святослава Паламара, виконуючого обов'язки командира 36-ї окремої бригади морської піхоти Сергія Волинського ("Волина"), а також про Олега Хоменка та Дениса Шлегу.

За словами Бондара, звільнені захисники Маріуполя "досить вимучені, виснажені цими усіма тортурами і нелюдським ставленням з боку країни агресора".

Дипломат додав, що в Туреччині вони перебуватимуть під захистом і опікою турецької держави і під особистим патронатом президента Реджепа Ердогана. Зокрема, у цьому полягала роль Туреччини в обміні, а також в тому, що він фізично відбувся в Анкарі.

"Це була досить довга, складна процедура, але вона була успішною. Все це координували в координаційному штабі в Офісі президента на чолі з Андрієм Єрмаком. Безпосередньо в Анкарі працювали пан Буданов і міністр внутрішніх справ Денис Монастирський", – зазначив він.

Він навіть сам помічав: Російські спецслужби стежили за журналістом WSJ перед його затриманням

субота, 1 квітень 2023, 17:59

Співробітники російської розвідки стежили за журналістом The Wall Street Journal Еваном Гершковичем перед тим, як його затримали. Про це повідомляє видання WSJ, передають Патріоти України. У повідомленні вказується, що кілька днів за Гершовицем спостер...

Зимовий наступ Росії на Донбасі провалився, - розвідка Великобританії

субота, 1 квітень 2023, 17:41

До таких висновків прийшла розвідка Міністкрства оборони Великої Британії. . Там нагадали, що 11 січня 2023 року начальник Генштабу РФ Герасимов взяв на себе особисте командування "спеціальною військовою операцією" в Україні. . "Перебування Герасимов...