
Російські війська під час наступу на Лисичанськ та Сєвєродонецьк втратили у бою приблизно сім тисяч солдатів. Про це в понеділок, 4 липня, заявив радник голови ОП Олексій Арестович в ефірі Фейгін Live, передають Патріоти України.
"За нашими підрахунками, десь три бригади полягли і два-три танкові батальйони. Це десь тисяч сім, не менше, можливо, більше", - заявив Арестович. Він також наголосив, що Лисичанськ у Луганській області, під час війни Росії проти України, стане останнім великим успіхом Російської Федерації.
"Це останній успіх російської армії на території України. Великий, мається на увазі", - сказав він. Він наголосив, що російські війська не зайняли всю Луганську область.
"Вони не вийшли на кордон з Луганською областю. Вони дуже близько, але там ще залишається сіра зона. Тому формально Луганська область не їхня. Зрозуміло, що сторони приписують собі страшні успіхи, але якщо тверезо подивитися, то обидві сторони виконали свої завдання. Вони вийшли на кордони Луганська, а ми завдали їм поразки, затримали їх до прибуття західної допомоги, стягнули 60% їхніх військ та створили собі умови, коли ми можемо вести контрнаслідування на Запорізькому та Херсонському напрямах", - сказав Арестович.
Відомо, що українські військові залишили Лисичанськ на Луганщині. ЗСУ відійшли з позицій для збереження життя особового складу. Також повідомлялося, що Володимир Путін наказав міністру оборони РФ Сергію Шойгу дати відпочинок військам, які брали участь у захопленні Луганської області України.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...