Babcock International показала модель британського ракетного катеру для України

Опубліковано фотографії моделі британського ракетного катера, ймовірно, для Військово-морських сил України, повідомляють Патріоти України з посиланням на кореспондента видання ShephardNews.

Проєкт ракетного катера презентовано компанією Babcock International.

Як видно на світлинах основне озброєння складається з восьми протикорабельних ракет розміщених на кормі:

Проєкт ракетного катера презентовано компанією Babcock International. Вересень 2021. Фото: Harry Lye

Там же встановлено зенітний ракетний комплекс.

У якості головної артилерійської установки – 76-мм автоматична гармата розташованій на баці.

На презентованій моделі видно й інші бойові системи, які ймовірно пропонуватимуться замовнику – ВМС ЗС України на вибір.

Напередодні Державний концерн «Укроборонпром» підписав угоду про співпрацю з міжнародною групою компаній Babcock International щодо розширення спроможностей Військово-Морських Сил України.

Це стало продовженням меморандуму, підписаного в жовтні 2020 року між Україною та Великою Британією про посилення співпраці у військовій та військово-технічних сферах.

У березні 2021 року аташе з питань оборони посольства Великої Британії Тім Вудз розказав, що перший ракетний катер за британським проєктом для ВМС ЗС України закладуть на початку 2022 року, не уточнивши який саме проєкт буде реалізовуватися.

Тім Вудз розказав, що ракетні катери проектуються спеціально для України, тому вони будуть оригінальними і матимуть довжину орієнтовно від 50 до 65 метрів, що забезпечуватиме швидкість у 40 вузлів.

Вони мають бути водотоннажністю 500-600 тонн, тобто розроблені відповідно до концепції «москітного флоту».

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ.

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо

"Они не нужны в Донбассе. Они - наводчики ВСУ!": Чичеріна влаштувала "концерт" біля штаб-квартири ОБСЄ

субота, 23 жовтень 2021, 21:45

«Что касается миссии ОБСЕ, то она не нужна и не нужна с 2014 года. Она не только не на нашей стороне, известный факт, что некоторые из этой миссии были наводчиками для «укробандеровцев», — заявила вона.