Бабуся плакала і обіймала воїнів ЗСУ: У мережу потрапило зворушливе відео із Брускинського на Херсонщині

Українських воїнів у звільнених населених пунктах Херсонщини місцеві зустрічають слізьми та обіймами. У селі Брускинське, у яке, як стало відомо 10 листопада, напередодні зайшли захисники України, люди розповідали воїнам про звірства окупантів та дякували за звільнення. передають Патріоти України.

За словами місцевих жителів, росіяни палили хати, вбивали та катували їхніх односельців, тіло одного з закатованих брускинців селяни не можуть знайти досі. Про це люди розповідають захисникам на відео, що з'явилося у мережі. На оприлюднених кадрах дві жінки та чоловік зустрічають українських воїнів, що зайшли у Брускинське на Херсонщині. Жінки плачуть, обнімають та розціловують хлопців і дякують за звільнення.

Не стримує сліз і місцевий чоловік. Він розповідає про жахи, які кілька десятків селян, що лишилися у Брускинському, пережили за час окупації населеного пункту російськими військами. Загарбники, каже він, зруйнували частину хат у селі, від обстрілів загинули 6 його односельців.

"Нас було 54, а то... померли... 40 з чимось лишилося", – кажуть селяни. Водночас жінка додає, що двох брускинців окупанти катували, а потім вибили. Тіло одного з закатованих односельці так і не змогли знайти й поховати.

Коли один з воїнів попереджає людей, що загарбники будуть мститися і намагатимуться обстрілювати село, з якого змушені були відступити - чоловік махає рукою зі словами "Нічого, вже більше терпіли, хлопці".


Чоловіки скінчились? Російська ПВК почала наймати жінок у штурмові загони, - ЗМІ

вівторок, 28 листопад 2023, 15:59

Батальйон російських найманців "Еспаньола", який входить у ПВК "Редут", наймає жінок на війну у штурмові загони, передають Патріоти України. Як повідомляє видання "Важные истории", найманці пропонують жінкам "реалізуватись" у снайперській справі, медиц...

Оце так! РФ через фірми-прокладки отримує супутникові знімки України, - експерт

вівторок, 28 листопад 2023, 15:49

Росія знайшла "легкий" спосіб, як на регулярній основі отримувати супутникові знімки територій України не тільки через компанії-прокладки, але і підкуповуючи грошима більших гравців ринку в обхід міжнародних санкцій, передають Патріоти України. Як з'яс...