
Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан поскаржився, що у Європі нібито панують настрої війни, а в політиці домінує логіка війни, завявши, що Захід близький до відправи військ в Україну. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.
"Європейські лідери вже втягнуті у війну, вони бачать війну як свою війну і ведуть її як свою війну", - заявив Орбан. За його словами, спочатку допомога Україні включала лише відправку касок, потім санкції, потім пішло постачання зброї, далі було прийнято рішення про фінансову допомога.
"Все більше і більше десятків мільярдів. Зараз ми десь близько 100 мільярдів. В євро. Гроші, парипа, зброя, але ситуація не покращується, а погіршується. Ми в одному кроці від того, щоб Захід відправив солдатів в Україну", - наголосив він.
Він додав, що нараз ситуація у Європі нагадує "воєнний вихор, який може затягнути Європу в прірву". "Брюссель грає з вогнем. Те, що він робить - це акт спокуси. Світові війни ніколи не називаються світовими на початку, - пояснив прем'єр Угорщини. - Ми не хочемо війни, і ми не хочемо, щоб Угорщина знову стала іграшкою великих держав. Тому ми повинні відстоювати мир - вдома, в Брюсселі, у Вашингтоні, в ООН і в НАТО".
У неділю, 28 червня, було виявлено без ознак життя командира 154-ї окремої механізованої бригади полковника Володимира Олександровича Кононнікова. Обставини смерті офіцера з’ясовуються. Про це повідомило ОК "Південь" на офіційній сторінці у Facebook, п...
На території Білорусі нафтогін має розвилку в районі Мозиря: одна гілка спрямовує нафту до Новополоцька і далі до Німеччини, друга - до Угорщини, Словаччини, Чехії, Німеччини, передають Патріоти України . Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV вислови...