Бачить мир в очах Х**ла? Сі Цзіньпін закликав до припинення війни в Україні шляхом мирних переговорів

Лідер Китаю Сі Цзіньпін закликав до зусиль щодо припинення війни в Україні шляхом мирних переговорів. За його словами, врегулювання війни політичними засобами відповідає інтересам Європи та спільним інтересам усіх країн Євразії, передають Патріоти України.

Також Сі заявив, що необхідно уникати ескалації та розширення кризи, але не уточнив, до кого адресоване це посилання. Про це повідомляє видання Bloomberg.

Глава Китаю закликав до дипломатичних зусиль під час зустрічі з головою Європейської ради Шарлем Мішелем. Він зі свого боку сказав Сі Цзіньпіну, що ЄС розраховує на те, що Китай зробить свій внесок у припинення жорстоких руйнувань та окупації з боку Росії.

Цікаво, що Китай утримується від критики Росії за війну проти України. При цьому Китай підписав комюніке на саміті "Великої двадцятки" в Індонезії в листопаді, в якому йдеться про те, що "більшість членів різко засуджують війну в Україні". Але Пекін, як і раніше, утримується від того, щоб називати агресію РФ війною.

Сі також посилив свою незгоду із застосуванням ядерної зброї в Україні під час переговорів із президентом США Джо Байденом на G-20.

У Слов’янську затримали зрадницю, яка наводила російські ракети на позиції ЗСУ

середа, 8 лютий 2023, 21:28

У Слов’янську Донецької області місцева мешканка допомагала окупантам наводити ракети та здавала позиції ЗСУ. Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура, передають Патріоти України. У січні 2023 року жінка через соціальні мережі передавала представ...

"Пішли не лише хлопці": У Гвардію наступу записалося кілька сотень дівчат

середа, 8 лютий 2023, 21:15

До Гвардії наступу подано вже 10 500 заявок лише через сайт, серед добровольців є й дівчата. Середній вік кандидатів становить 33 роки. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко в ефірі телемарафону, передають Патріоти України. Він наголо...