Багато хто так думає, але..: Військовий експерт прокоментував ймовірність того, що Путін особисто керує військами в Україні

Російський диктатор Володимир Путін не керує особисто військами РФ в Україні. Так вважає Костянтин Машовець, координатор групи Інформаційний спротив, полковник запасу, передають Патріоти України.

«Маю сумніви, що Путін вмішується і визначає форми і методи ведення бойових дій. Я не думаю, що він настільки тупий і настільки ідіот. Думаю, що поширення цієї думки це скоріше результат інформаційно-психологічної операції, впливу на суспільну думку. Думаю, що вище військовополітичне керівнцитво РФ в особі Путіна визначає цілі війни, яких потрібно досягнути. А російські органи військового управління, зокрема стратегічного рівня, самостійно визначають, [як вести війну]», — розповів Машовець.

У травні видання The Guardian із посиланням на західні військові джерела стверджувало, що Путін настільки особисто залучений до війни проти України, що приймає оперативні та тактичні рішення на рівні полковника чи бригадного генерала.

Коментуючи цю інформацію, аналітик CIT Кирило Михайлов сказав, що не володіє точною інформацією, але припускає, що Путін «грається в якусь велику гру, рухає танчики по карті чи щось таке. Він дуже не любить внутрішню політику, а від зовнішньої політики зараз відрізаний. Наразі єдине, що в нього залишилося, — це керівництво саме цією «операцією».

Австрійський військовий аналітик Том Купер раніше припускав, Путін керував своєю армією на мікрорівні у перші два місяці своєї «спеціальної військової операції».

Джерело: Радіо НВ

Слуга народу" голосуватиме: Буданов замість Резнікова, Резніков замість Рябікіна - Арахамія

понеділок, 6 лютий 2023, 0:13

Фракція "Слуга народу" проголосує за звільнення міністра оборони Олексія Резнікова і міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна. . "Пройшло закрите засідання фракції "Слуга народу". Без деталей: . МОУ і Мінстратегпром зві...

Польща передислокувала свої ракетні комплекси Patriot до Варшави, - міністр оборони Блащак

неділя, 5 лютий 2023, 23:14

Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак повідомив у неділю, 5 лютого про передислокацію зенітно-ракетних комплексів Patriot на військовий аеродром на захід від Варшави, де вони будуть залишатися. Посилення протиповітряної оборони біля польської столиці ві...