Багато людей могли загинути: У Сєвєродонецьку агент ФСБ готував вибух на хімзаводі (фото)

Затриманим виявився громадянин України, який служив у так званій "народній міліції ЛНР".

Служба безпеки України спільно з прокуратурою Луганської області провела 7 липня спецоперацію, під час якої було затримано диверсанта окупаційної адміністрації РФ. Він планував підірвати два резервуари з аміаком на території ПрАТ "Сєвєродонецьке об'єднання Азот". Про це повідомляється на сайті Офісу генерального прокурора, передають Патріоти України.

Затриманим виявився громадянин України, який служив у так званій "народній міліції ЛНР". За даними слідства, з 2018 року його завербували співробітники ФСБ РФ і поставили завдання – зробити диверсію на території Луганської області. Підозрюваний перетнув лінію розмежування і прибув у Сєвєродонецьк. У місті він взяв заготовлені заздалегідь дві одиниці РПГ-22, за допомогою яких планував підірвати два резервуари з аміаком.

"Метою диверсії було заподіяння екологічної катастрофи і масове знищення жителів Луганської області. На момент замаху на вчинення диверсії в ємностях зберігалося 3500 т аміаку", – йдеться у повідомленні. Зараз проводяться слідчі дії, щоб встановити всі обставини спроби скоїти злочини.

Люди відбили затриманого у ОМОНівців: У Мінську почалися протести (відео)

неділя, 9 серпень 2020, 23:37

Навколо Адміністрації президента скупчення спецтехніки - автозаки, водометні машини, армійські вантажівки. Багато міліції, співробітників внутрішніх військ і спецназу. Сьогодні, 9 серпня, після закриття виборчих дільниць (о 20:00) центр Мінська частков...

З архіву ПУ. США подарують ВМСУ ще кілька кораблів: Українці вже відібрали ті, що більше подобаються - ЗМІ

неділя, 9 серпень 2020, 23:30

ВМС України отримають принаймні ще чотири патрульні катери типу Island, про що досягнута відповідна угода. На сьогоднішній день ведуться переговори про отримання ще чотирьох катерів, причому передані вони будуть абсолютно безкоштовно. При цьому необхід...