Багато "незвичайних випадків": Буданов розповів про успіхи партизанів на Херсонщині

Керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов запевнив, що операція ЗСУ на Херсонщині триває, проте її деталей розкривати не можна. Разом з тим дуже добре на тимчасово окупованій території працюють партизани. Про це Кирило Буданов розповів в ефірі всеукраїнського телемарафону, передають Патріоти України.

Він зауважив, що рух вперед йде і ЗСУ поступово – крок за кроком звільняють територію.

Операція буде продовжуватись до повного звільнення територій

"І ми не заспокоїмось, поки не звільнимо всю територію України – до кордонів 1991 року. Операція буде продовжуватись до повного звільнення територій", – сказав Буданов.

Голова ГУР Міноборони наголосив, що розвідка працює над створенням власної агентури на окупованих територій, мовиться і про партизанів. Їхня робота – не на виду, проте результат – суттєвий.

Про роботу партизанів свідчать незвичайні випадки

"Є багато різних випадків, коли когось там підстрелили в окупованих містах, десь підірвали якесь нафтове сховище", – пояснив очільник ГУР.

На рахунку партизанського руху переважно те, що в новинах називають "незвичайними випадками". Слід переглянути те, що відбулось в Херсонському регіоні протягом останніх 4 днів.

Джерело: 24 канал

Силовики припинять підтримувати Путіна, як тільки зрозуміють, що мова йде про їх знищення, - Яковенко

понеділок, 3 жовтень 2022, 14:57

Російський опозиціонер та журналіст Ігор Яковенко не має сумнівів, що при першій серйозній поразці Кремля, наприклад звільнення Херсона, вся російська військова-поліцейська вертикаль почне розповзатися. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Еспресо", ...

Відвоювались! У мережі показали нову партію полонених окупантів, захоплених ЗСУ (фото, відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 14:45

Збройні сили України продовжують звільняти тимчасово окуповані РФ населені пункти. Загарбники при цьому зазнають великих втрат, а ті, яким дороге їхнє життя, масово здаються в полон, передають Патріоти України. "Нові полонені Ваньки", – підписали там р...