Багато поранених та руйнувань: Окупанти вдарили по Торецьку

Російські окупанти вдарили по місту Торецьк Донецької області, внаслідок чого поранення отримали 9 громадян України. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко, передають Патріоти України.

"Росіяни застосували "Смерчі" – поцілили у житловий сектор, частково зруйнували три будинки та поранили місцевих жителів. Усім пораненим надана необхідна медична допомога, один із них залишається у тяжкому стані. На місці працюють рятувальники та поліція", - зазначив він.

"Кожен, хто досі залишається на Донеччині, а особливо у прифронтових громадах, повинен повністю усвідомлювати всі ризики. Не наражайте себе на небезпеку! Евакуюйтесь!", - закликав Кириленко.

Як додали в Офісі генпрокурора, за процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК). "11 травня 2023 року війська рф, близько 13:00, з артилерії обстріляли Торецьк. Осколкове поранення 65-річний місцевий мешканець, - йдеться у повідомленні.

Ніж у серце Кремля: Далекобійні удари ЗСУ впливають на геополітичне становище Росії, - військовий дипломат

субота, 27 червень 2026, 8:48

Далекобійні удари Сил оборони України впливають на геополітичне становище Російської Федерації та підривають її воєнно-економічні можливості. Про це сказав полковник у відставці, військовий дипломат, колишній заступник військового представника України ...

На концерті Кобзона тримається аншлаг і пристойна утилізація техніки росіян: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 27 червня

субота, 27 червень 2026, 7:39

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали: