Російські окупанти вдарили по місту Торецьк Донецької області, внаслідок чого поранення отримали 9 громадян України. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко, передають Патріоти України.
"Росіяни застосували "Смерчі" – поцілили у житловий сектор, частково зруйнували три будинки та поранили місцевих жителів. Усім пораненим надана необхідна медична допомога, один із них залишається у тяжкому стані. На місці працюють рятувальники та поліція", - зазначив він.
"Кожен, хто досі залишається на Донеччині, а особливо у прифронтових громадах, повинен повністю усвідомлювати всі ризики. Не наражайте себе на небезпеку! Евакуюйтесь!", - закликав Кириленко.
Як додали в Офісі генпрокурора, за процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК). "11 травня 2023 року війська рф, близько 13:00, з артилерії обстріляли Торецьк. Осколкове поранення 65-річний місцевий мешканець, - йдеться у повідомленні.
Далекобійні удари Сил оборони України впливають на геополітичне становище Російської Федерації та підривають її воєнно-економічні можливості. Про це сказав полковник у відставці, військовий дипломат, колишній заступник військового представника України ...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали: