Багато ризиків та труднощів: Розвідка Британії оцінила шанси Путіна мобілізувати до армії 300 тис. росіян

Мобілізація на території Росії зіткнеться із логістичними і адміністративними труднощами. Президент РФ Володимир Путін іде на великий політичний ризик. Про це йдеться у звіті Міністерства оборони Великобританії.

"Росії, швидше за все, доведеться зіткнутися з логістичними та адміністративними проблемами навіть за набору 300 тисяч осіб... Вони навряд чи будуть боєздатними протягом кількох місяців", - сказано в повідомленні.

Як вважають у розвідці Британії, навіть ця обмежена мобілізація, швидше за все, буде вкрай непопулярна серед частини населення Росії, а "Путін йде на значний політичний ризик, сподіваючись створити таку необхідну бойову міць".

"Цей крок фактично є визнанням того, що Росія вичерпала запас добровольців, які бажають воювати в Україні", - заявили у розвідці.

Близько 400 осіб: У Куп’янську виявлено списки колаборантів, які виконували функції окупаційної влади

п’ятниця, 7 жовтень 2022, 0:36

У деокупованому Куп’янську виявлено списки колаборантів, які виконували організаційно–розпорядчі функції окупаційної влади. Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін в ефірі інформаційного телемарафону, передають Па...

"Вже отримала запрошення": Президентка Словаччини пожартувала про візит до "анексованого" Чехією Калінінграда

п’ятниця, 7 жовтень 2022, 0:29

Президентка Словаччини Зузана Чапутова в четвер підхопила жарт про "анексію" Калінінградської області Росії, який в останні дні поширюється в чеських соцмережах, повідомляють Патріоти України. "Можу подумати над державним візитом. Або ні. Чудова робота...