Байден бере Зеленського за вудила: ​Рябошапка став лауреатом премії Держдепу США у сфері боротьби з корупцією

Шостому президенти доведеться рахуватися з колишнім "своїм хлопцем", згідно запевнень Трампу. Адміністрація нового президента США бере Володимира Олександровича у міцні обценьки

А так було все мило. Париж, квітень 2019-го...

Колишній генеральний прокурор Руслан Рябошапка став лауреатом премії Державного департаменту США у сфері боротьби з корупцією. Про це говориться у заяві держсекретаря США Ентоні Блінкена, зазначають Патріоти України.

“У всьому світі корупція загрожує безпеці і стабільності, перешкоджає економічному зростанню, підриває демократію і права людини, руйнує довіру до державних установ, сприяє транснаціональній злочинності і викачує державні і приватні ресурси. Адміністрація Байдена визнає, що ми досягнемо успіху в боротьбі з цими проблемами, тільки працюючи разом з відданими партнерами, включаючи сміливих людей, які відстоюють антикорупційні зусилля, і країни, що працюють над виконанням своїх зобов’язань відповідно до міжнародних антикорупційних стандартів”, – сказано в заяві.

Блінкен підкреслив, що з цієї причини він оголошує нову міжнародну премію поборників боротьби з корупцією, яка визнає людей, які невпинно працювали, часто перед лицем негараздів, захищаючи прозорість, борючись з корупцією і забезпечуючи підзвітність у своїх країнах.

Лауреатами премії Державного департаменту по боротьбі з корупцією стали 12 осіб, у тому числі колишній генеральний прокурор України Руслан Рябошапка.

  • 5 березня 2020-го Верховна Рада звільнила генпрокурора Руслана Рябошапку 263 голосами, в тому числі відставку підтримали 179 парламентаріїв з пропрезидентської фракції «Слуга народу». 17 березня парламент за поданням президента призначив генпрокурором Ірину Венедіктову.
  • Глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявляв, що “останньою краплею” для відсторонення Рябошапки від посади став, ймовірно, факт непідписання підозри у вчиненні кримінального правопорушення Порошенку.

РНБО застосувала найсуворіші санкції проти 10 генералів-зрадників України

п’ятниця, 26 лютий 2021, 19:51

"Про застосування безпосередньо санкцій… Ми розглядали усіх посадових осіб вищого офіцерського складу, які зрадили нашу державу – було ухвалене рішення відносно 10 осіб. Вони усі позбавлені усіх держнагород та звань, жодного українського звання немає. ...

Атака була недвозначним "натяком": Байден наказав розбомбити іранських друзів Путіна в Сирії

п’ятниця, 26 лютий 2021, 19:45

США завдали авіаудару в Сирії по будівлі, пов'язаній з проіранськи ополченням, яке підтримує Дамаск. Про це повідомляє Politico з посиланням на представника Міністерства оборони. За його даними, наказ завдати ракетного удару віддав президент Джозеф Бай...