
Президент США Джо Байден офіційно запропонував призначити новим послом в Україні дипломатку Бріджит Брінк. Про це повідомляється на сайті Білого дому. До цього часу Брінк була послом Сполучених Штатів у Словаччині, передають Патріоти України.
"Сьогодні президент Байден оголошує про свій намір призначити ветерана американської дипломатії Бріджіт А. Брінк на посаду надзвичайного та повноважного посла в Україні", – зазначається у повідомленні.
Брінк з 2019 року і до сьогодні займає посаду надзвичайного і повноважного посла США у Словаччині. До цього вона упродовж декількох років була заступником помічника держсекретаря в Бюро європейських і євразійських справ.
У період з 2014 по 2015 рік Брінк була заступником очільника місії в посольстві Сполучених Штатів в Ташкенті. До цього з 2011 року дипломатка працювала заступником голови місії посольства США в Тбілісі. Дипломатичну кар'єру Бріджит Брінк розпочала в 1996 році.
Про те, що послом Сполучених Штатів Америки в Україні може стати Бріджит Брінк, стало відомо у грудні 2021 року. Проте офіційно у США тоді цього не оголошували – чекали підтвердження від України. Інформація про те, що Україна схвалила кандидата на пост американського посла, з’явилася на початку січня 2022 року.
"Перші двоє (італійський диктатор Муссоліні та російська імператриця Катерина ІІ) вже давно померли, а Польща не відкликає орден посмертно. А колишній канцлер Німеччини ніколи настільки відкрито не ображав польську націю, як це зробив президент України...
Іран заявив про досягнення домовленостей зі США під час першого раунду переговорів у Швейцарії. За словами речника Міністерства закордонних справ Ірану Есмаїла Багаї, сторони обговорили створення спеціального механізму для безпечного проходу суден чере...