Байдена не почула влада? Але США спочатку з допомоги запропонували лише евакуюватися Зеленському, - Петро Олещук

"Слова Байдена про те, що українська влада "не чула попередження" потребують уточнення. Зокрема, а що ж пропонували робити партнери нашій владі? А пропонували вони вищому політичному керівництву евакуюватися з України, аби уникнути захоплення або вбивства російськими військовими", - пише політолог Петро Олещук на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Ну а самим українцям - готуватися до партизанської війни, адже завершення організованого опору агресору за кілька днів видавалося американським аналітикам очевидним результатом вторгнення орд бункреного діда.

Саме про це, зокрема, йшлося у відомій усім публікації The Washington Post від 26 лютого. Думаю, не треба пояснювати, до яких наслідків призвели б дії саме за пропонованим американцями сценарієм. Про постачання серйозної зброї та про повноцінні санкції проти агресора до 24 лютого мова не йшла. Були лише непевні погрози.

Роззброєння України згідно до вимог (і під керівництвом США) від 1991 року, фактичне ембарго заходу на постачання серйозних озброєнь в Україну (і за ринкову ціну теж) після 2014 року - це теж частина нашої історії.

На даний момент, коли перед Україною стоїть завдання виживання, розпочати треба із виправлень помилок минулого. Не лише з боку самої України, але й з боку союзників України. Найпростіший шлях - це нарощування поставок серйозного наступального озброєння, про що говорять щоденно представники України. Будь-яких озброєнь, що можуть допомогти вбивати якомога більше окупантів, аби агресія припинилася, і якомога швидше. Це ті розмови, які можна і треба вести зараз у діалозі між Україною та Заходом. Тим більше, що уже відпрацьовано формат, як це робити (від "формату Рамштайн" і до закону про Ленд-ліз)".

Генсек НАТО отримав заявку України на пришвидшений вступ до Альянсу, - заступник глави ОПУ

середа, 5 жовтень 2022, 0:35

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг отримав через дипломатичні канали заявку України на членство в Північноатлантичному Альянсі за прискореною процедурою, яку минулого тижня підписали президент, прем’єр і голова Верховної Ради. Про це на брифінгу...

"Граничну ціну на нафту включено": В ЄС погодили нові санкції проти РФ

середа, 5 жовтень 2022, 0:28

Представники держав Європейського Союзу досягли попередньої домовленості щодо нового пакету санкцій проти Росії через її війну з Україною. Зокрема й щодо обмеження ціни на російську нафту, проти чого раніше виступали Греція, Кіпр і Мальта. Про це повід...