Байдена не почула влада? Але США спочатку з допомоги запропонували лише евакуюватися Зеленському, - Петро Олещук

"Слова Байдена про те, що українська влада "не чула попередження" потребують уточнення. Зокрема, а що ж пропонували робити партнери нашій владі? А пропонували вони вищому політичному керівництву евакуюватися з України, аби уникнути захоплення або вбивства російськими військовими", - пише політолог Петро Олещук на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Ну а самим українцям - готуватися до партизанської війни, адже завершення організованого опору агресору за кілька днів видавалося американським аналітикам очевидним результатом вторгнення орд бункреного діда.

Саме про це, зокрема, йшлося у відомій усім публікації The Washington Post від 26 лютого. Думаю, не треба пояснювати, до яких наслідків призвели б дії саме за пропонованим американцями сценарієм. Про постачання серйозної зброї та про повноцінні санкції проти агресора до 24 лютого мова не йшла. Були лише непевні погрози.

Роззброєння України згідно до вимог (і під керівництвом США) від 1991 року, фактичне ембарго заходу на постачання серйозних озброєнь в Україну (і за ринкову ціну теж) після 2014 року - це теж частина нашої історії.

На даний момент, коли перед Україною стоїть завдання виживання, розпочати треба із виправлень помилок минулого. Не лише з боку самої України, але й з боку союзників України. Найпростіший шлях - це нарощування поставок серйозного наступального озброєння, про що говорять щоденно представники України. Будь-яких озброєнь, що можуть допомогти вбивати якомога більше окупантів, аби агресія припинилася, і якомога швидше. Це ті розмови, які можна і треба вести зараз у діалозі між Україною та Заходом. Тим більше, що уже відпрацьовано формат, як це робити (від "формату Рамштайн" і до закону про Ленд-ліз)".

У низці областей лунає тривога, у Харкові зафіксували шість прильотів ракет

четвер, 30 березень 2023, 22:41

Ввечері у четвер, 30 березня 2023 року, в низці українських областей оголосили повітряну тривогу. Про загрозу атаки дронів попередили в Київській обласній військовій адміністрації. Водночас Харків перебуває під обстрілом, повідомляють Патріоти України....

Спокуслива для корейців пропозиція?: Росія пропонує Північній Кореї їжу в обмін на боєприпаси

четвер, 30 березень 2023, 22:15

Росія хоче відправити делегацію до Північної Кореї, щоб отримати боєприпаси. В обмін Кремль пропонує Пхеньяну продовольство. Про це заявив координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого Дому Джон Кірбі. Про це повідомляє CNN, ...