"Байрактар", на який скинулися литовці, прибуде в Україну з боєприпасами, названо дату

6 липня Литва передасть Україні Bayraktar Vanagas, а також усі придбані до нього боєприпаси. Про це повідомив міністр оборони Арвидас Анушаускас.

"Bayraktar "Vanagas" (литовською - "Яструб" - УНІАН) з усім придбаним бойовим спорядженням вже у Литві! 6 липня відбудеться його презентація на базі повітряних сил у Шауляї, і після цього він вирушить в Україну", - написав Анушаускас у своєму Twitter.

Нагадаємо, журналіст Андрюс Тапінас 25 травня розпочав кампанію зі збору коштів на "Bayraktar" Україні, заявивши, що отримав згоду на таку потенційну закупівлю від Міністерств оборони Литви й Туреччини та виробника.

В благодійній акції брали участь багато відомих литовців, зокрема екс-президентка Даля Грибаускайте теж зробила грошове пожертвування. Турецька компанія була зворушена вчинком литовського народу й вирішила подарувати "Байрактар" - повністю безкоштовно. Додамо, що попри замовлені боєприпаси, турецька компанія надала Литві для цього ударного безпілотника додаткові боєприпаси.

Віддав життя за Україну: Льотчик Олександр Бринжала пішов у бій проти 12 ворожих винищувачів

субота, 20 серпень 2022, 8:56

2 березня 2022 року у боях за мирне небо над Києвом загинув льотчик-винищувач 1 класу 40-ї бригади тактичної авіації Військово-повітряних сил Олександр Бринжала. Разом із товаришем та побратимом Володимиром вони вдвох протистояли в повітрі дюжині росій...

Ранок починається з "бавовни": У Севастополі прогримів вибух у районі штабу Чорноморського флоту окупантів (відео)

субота, 20 серпень 2022, 8:53

20 серпня приблизно о 08:17 ранку в районі штабу Чорноморського флоту РФ у Севастополі у тимчасово окупованому росіянами Криму пролунав вибух. Місцеві пабліки в соцмережах та підконтрольні ворогу ЗМІ пишуть про "сильний хлопок" і викладають відео та фо...