
Українські військові інженери модернізували пікап, оснастивши його реактивною системою залпового вогню. Тепер ЗСУ мають справжній "бандермобіль", передають Патріоти України.
Наші захисники змогли поєднати звичайний автомобіль та РСЗВ, змусивши окупантів переховуватись не лише від "Ураганів" та "Цезарів", а й від звичайного Mitsubishi.
Для розробки саморобного РСЗВ використали пускові установки з ворожих військових гелікоптерів Ка-52. Тепер "бандермобіль" може стріляти авіаційними ракетами Су-8 і завдавати противнику нових втрат.
Аналітики вважають, що ступень прокремлівської резистенції одіозного лідера Словаччини в силу геополітичних та економічних чинників на порядок менший ніж у відставного наразі Орбана... Попереду черговий торг, де Фіцо спробує знов продати себе подороже
У червні 2026 року Україна нанесла рекордну кількість ударів по об’єктах ВПК РФ. Про це йдеться в російського аналізі “Агентства.Новости”, передають Патріоти України. . Зазначається, що атака ЗСУ на військовий завод “Титан-Баррикади” у Волгограді стал...