Банди на вулицях та полювання на туристів: Як борються з коронавірусом в окупованому Криму

Такі заходи місцева "влада" прийняла через брак сил контролювати режим "самоізоляції" у великих містах: Сімферополі, Ялті, Алушті, Євпаторії, Феодосії та Керчі.

В окупованому Росією Криму ситуацію з коронавірусом на вулицях контролюють різні служби і навіть банди. Їх підключили до "боротьби" з COVID-19 за рішенням республіканського "уряду", повідомляють Патріоти України.

Росспоживнагляд, поліцейські патрулі, посилені бандами так званих козаків стежать за туристами, які хочуть перечекати епідемію в Криму. Зазначимо, що сполучення півострова з Кубанню не перекрито.

Такі заходи місцева "влада" прийняла через брак сил контролювати режим "самоізоляції" у великих містах: Сімферополі, Ялті, Алушті, Євпаторії, Феодосії та Керчі. Як зазначив керівник кримської приймальні Української Гельсінської групи з прав людини Ганна Россомахіна, в Криму бояться спалаху вірусу, так як в сусідній Росії ситуація вже вийшли з-під контролю.

"Є витоки в ЗМІ, що російська влада приховує реальну статистику по зараженим і померлим від COVID-19. Надходить інформація, що в російських лікарнях не вистачає необхідного обладнання. У такій ситуації основний інструмент російської "влади" в Криму - страх. Загнати людей по домівках, обкласти штрафами, а щоб неповадно було зайвий раз виходити - нацькувати на них поліцію і різних козаків. Хоча всі ці "козачі патрулі" суперечать навіть російським законам", - розповіла Анна Россомахіна.

Глава анексованого Криму Сергій Аксьонов і його підлеглі знають, що подібна з Росією ситуація може статися. Тоді вже Москва не допоможе півострову, у якого обмежені ресурси. Тому "влада" має намір скоріше закрити літній сезон, ніж ризикувати і мати багато заражених коронавірусом. Тому вони так тримають контроль над людьми - для уникнення туристичного потоку.

Джерело: Апостроф

Байден зібрав західних лідерів на розмову про Україну

вівторок, 3 жовтень 2023, 20:29

Президент США Джо Байден провів телефонну розмову із партнерами та союзниками, щоб узгодити подальшу підтримку України. Про це повідомляє CNN, передають Патріоти України. Як заявили представники Білого дому, серед учасників цієї розмови були:. Як розпо...

Ніхто не хотів бути поруч: Друга Путіна відсадили на святкуванні річниці об'єднання Німеччини

вівторок, 3 жовтень 2023, 19:28

Колишнього канцлера ФРН Герхарда Шредера, якого називають другом кремлівського диктатора Володимира Путіна, посадили окремо від усіх політиків на святкуванні річниці об'єднання Німеччини. Про це пише Bild, передають Патріоти України. Зазначається, що н...