Банди на вулицях та полювання на туристів: Як борються з коронавірусом в окупованому Криму

Такі заходи місцева "влада" прийняла через брак сил контролювати режим "самоізоляції" у великих містах: Сімферополі, Ялті, Алушті, Євпаторії, Феодосії та Керчі.

В окупованому Росією Криму ситуацію з коронавірусом на вулицях контролюють різні служби і навіть банди. Їх підключили до "боротьби" з COVID-19 за рішенням республіканського "уряду", повідомляють Патріоти України.

Росспоживнагляд, поліцейські патрулі, посилені бандами так званих козаків стежать за туристами, які хочуть перечекати епідемію в Криму. Зазначимо, що сполучення півострова з Кубанню не перекрито.

Такі заходи місцева "влада" прийняла через брак сил контролювати режим "самоізоляції" у великих містах: Сімферополі, Ялті, Алушті, Євпаторії, Феодосії та Керчі. Як зазначив керівник кримської приймальні Української Гельсінської групи з прав людини Ганна Россомахіна, в Криму бояться спалаху вірусу, так як в сусідній Росії ситуація вже вийшли з-під контролю.

"Є витоки в ЗМІ, що російська влада приховує реальну статистику по зараженим і померлим від COVID-19. Надходить інформація, що в російських лікарнях не вистачає необхідного обладнання. У такій ситуації основний інструмент російської "влади" в Криму - страх. Загнати людей по домівках, обкласти штрафами, а щоб неповадно було зайвий раз виходити - нацькувати на них поліцію і різних козаків. Хоча всі ці "козачі патрулі" суперечать навіть російським законам", - розповіла Анна Россомахіна.

Глава анексованого Криму Сергій Аксьонов і його підлеглі знають, що подібна з Росією ситуація може статися. Тоді вже Москва не допоможе півострову, у якого обмежені ресурси. Тому "влада" має намір скоріше закрити літній сезон, ніж ризикувати і мати багато заражених коронавірусом. Тому вони так тримають контроль над людьми - для уникнення туристичного потоку.

Джерело: Апостроф

Час "бавовни" в Криму триває: Поблизу Сімферополя пролунали вибухи та здіймається чорний дим

вівторок, 16 серпень 2022, 13:51

Наголошується, що окупанти перевіряють версію з атакою малим безпілотним літальним апаратом на склад боєприпасів. "Повідомляють, що над військовим аеродромом Sarabuz/Гвардійське, що під Сімферополем в окупованому Криму, лунають вибухи та здіймається чо...

"Дякувати Богу, всі залишилися живі": Харківський нардеп Красов опублікував фото після ДТП

вівторок, 16 серпень 2022, 13:40

Народний депутат України Олексій Красов потрапив у дорожньо-транспортну пригоду на Житомирській трасі. Внаслідок ДТП ніхто серйозно не постраждав, а сам нардеп отримав травму руки. Подробиці ДТП повідомив сам народний депутат Красов у телеграм-каналі т...