"Бандитську" стрілку "ніхто не обіцяв": Кадиров виправдовується за пасування перед Пригожиним

Глава Чечні Рамзан Кадиров висловився про конфлікт із засновником ПВК "Вагнер" Євгеном Пригожиним, передають Патріоти України.

Кадиров розповів, що Пригожин став робити "завуальовано ворожі заяви" на адресу "Ахмата" ще в травні, після слів самого глави Чечні про те, що його батальйон змінить ПВК Вагнера в Бахмуті, якщо найманці Пригожина залишать місто.

Щоб все залагодити, Кадиров подзвонив Пригожину по "спеціальному мобільнику", який той йому подарував. За словами Кадирова, вони "дійшли згоди", але потім Пригожин виступив із заявою, в якій сказав, що його намагалися вивести на "риторику 90-х" і що "національні меншини можуть висловлюватися на адресу росіян, а росіяни на їхню адресу безкарно висловлюватися не можуть".

"Чеченці в Росії не меншість, а третя за кількістю національність, титульна, пора б це знати", - прокоментував це Кадиров.

Він зазначив, що "бандитську "стрілку" Пригожину ніхто не обіцяв". З його поста випливає, що в його конфлікті з засновником ПВК Вагнера поставлена "крапка з комою". Кадиров також дорікнув Пригожину за його критику на адресу Міноборони РФ.

"Так, я сам пару раз критикував рішення Міноборони, але потім все-таки зрозумів одну просту річ: з висоти поля зору Верховного Головнокомандувача краще видно. І якщо рішення і заходи його влаштовують, значить вони правильні і вигідні для Росії", - написав глава Чечні.

"Ми цього не допустимо": Моравецький заявив, що Зеленський під час засідання ООН образив поляків

п’ятниця, 22 вересень 2023, 23:54

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що хоче сказати президенту України Володимиру Зеленському, аби він більше ніколи не ображав поляків, як це нібито зробив під час виступу в ООН. Про це повідомляє RP.PL, передають Патріоти України. "Я хо...

"Найбільший прорив ще попереду": Генерал Тарнавський запевнив, що зима не зупинить український наступ

п’ятниця, 22 вересень 2023, 23:42

Командувач оперативно-стратегічного угрупування військ "Таврія" Олександр Тарнавський заявив, що зима не зупинить наступ Києва, а найбільший прорив ще попереду, передають Патріоти України. "Погода може стати серйозною перешкодою під час наступу, але, в...