​Банкова боїться конкуренції "нових облич": Політолог розповів, чи зможе Разумков посунути Зеленського

Спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова навряд чи можна назвати конкурентом глави держави, переконаний політолог, очільник «Українського Інституту майбутнього» Вадим Денисенко. Президентський рейтинг голови парламенту складає приблизно 1,5% та й тип виборця у нього зовсім інший, ніж у Зеленського, зазначають Патріоти України.

«Так, у Разумкова високі показники довіри, проте на сьогодні він взагалі не справляє враження самостійного, із заявкою на успіх у довготривалій перспективі», – сказав Денисенко в інтерв’ю «Главкому».

Разумков не може бути навіть теоретично конкурентом Зеленського, бо його електорат – це люди, які розчарувалися у Зеленському та шукають для себе чогось іншого.

«Чинний спікер працює на полі логічнішого, старшого, виваженішого виборця, якому навряд притаманне «кліпове» мислення та увагу якого весь час неможливо перемикати на інші теми», – пояснив експерт.

Теоретично на наступних виборах спікер парламенту міг би скласти конкуренцію колишньому прем’єру Гройсману.

«Напевно, можна говорити про схожість і електоратів, і самих цих політиків. Водночас певні розбіжності серед їхніх виборців все ж є. За Разумкова проголосують ті, хто вже не хотів би голосувати за Гройсмана – як представника попередньої влади», – підкреслив Вадим Денисенко.

Скрепи Мордору душать його рабів: Багато росіян хотіли б жити в такій країні, як Україна — Нуланд

середа, 1 грудень 2021, 23:36

Заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд попередила Росію, що Вашингтон може ввести проти Москви безпрецедентні санкції. Про це інформує Київський безпековий форум, котрий 1 грудня проходить у столиці України, зазначають Патріоти України. За...

"Туреччина підтримує вступ України до НАТО", - голова МЗС республіки Чавушоглу.

середа, 1 грудень 2021, 23:02

Як повідомляє агентство Anadolu, Чавушоглу, який зараз перебуває в Ризі, де проходить саміт міністрів іноземних справ НАТО, зазначив, що позицію Туреччини з цього питання він особисто неодноразово озвучував на засіданнях глав МЗС країн-учасниць Альянсу...