"Бар'єр на шляху проникнення західної антисімейної ідеології": У Держдумі хочуть заборонити змінювати стать на території Росії

До російської Держдуми внесли на розгляд парламенту законопроєкт, який заборонить на території РФ проводити операції щодо зміни статі. Про це повідомив віце-спікер Держдуми Петро Толстой повідомив у себе в Telegram, передають Патріоти України.

Він заявив, що законопроект внесли депутати всіх пʼяти фракцій Держдуми. Він повинен доповнити закон "Про основи охорони здоров'я громадян у РФ" положеннями, які, зокрема, "забороняють здійснення медичних втручань, спрямованих на зміну статі людини".

Разом з тим законопроект дозволяє проводити операції щодо лікування вроджених аномалій статевих органів у дітей. Такі операції зможуть проводити згідно з рішенням лікарської комісії у затверджених для цього урядом РФ лікарнях. "На жаль, таких випадків дедалі більше – західна індустрія трансгендерів намагається просочитися і в нашу країну", – вважає Толстой.

Крім того, законопроєкт забороняє офіційним органам реєструвати або виправляти стать у документах на основі відповідної довідки з лікарні. Для цього російські депутати внесуть поправку до закону "Про акти цивільного стану".

Толстой аргументував такий законопроект боротьбою з "проникненням західної антисімейної ідеології" до Росії. "Навіщо це робиться? Ми зберігаємо для нащадків Росію – з її культурними та сімейними цінностями, традиційними засадами, ставлячи бар'єр на шляху проникнення західної антисімейної ідеології", – додав депутат.

"Ми цього не допустимо": Моравецький заявив, що Зеленський під час засідання ООН образив поляків

п’ятниця, 22 вересень 2023, 23:54

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що хоче сказати президенту України Володимиру Зеленському, аби він більше ніколи не ображав поляків, як це нібито зробив під час виступу в ООН. Про це повідомляє RP.PL, передають Патріоти України. "Я хо...

"Найбільший прорив ще попереду": Генерал Тарнавський запевнив, що зима не зупинить український наступ

п’ятниця, 22 вересень 2023, 23:42

Командувач оперативно-стратегічного угрупування військ "Таврія" Олександр Тарнавський заявив, що зима не зупинить наступ Києва, а найбільший прорив ще попереду, передають Патріоти України. "Погода може стати серйозною перешкодою під час наступу, але, в...