"Батальйон імені Судоплатова": Колаборанти в Мелітополі вирішили створити свою ПВК, - мер Федоров

У Мелітополі місцеві колаборанти намагаються створити свою "приватну військову компанію" (ПВК). У неї вербують не тільки місцевих жителів і росіян, але також громадян Сербії. Про це заявив міський голова Мелітополя Іван Федоров, передають Патріоти України.

За його словами, призначений росіянами гауляйтер окупованих районів Запорізької області Євген Балицький вже деякий час намагається шукати добровольців для створеного ним "батальйону імені Судоплатова".

Однак бажаючих знайшлося небагато, тому в банду почали набирати найманців з Сербії. Федоров зазначив, що серед завербованих сербів є "двоє катів, яких розшукує Інтерпол". Також мер повідомив, що окупанти намагаються примусово мобілізувати місцевих жителів в якості "добровольців" в свою "ПВК".

"Вітер був у бік противника": В ЗСУ розповіли подробиці про застосування хімічної зброї окупантами

неділя, 28 травень 2023, 15:41

Російські окупанти застосували хімічну зброю проти бійців Збройних сил України біля Авдіївки. З української сторони втрат не має, бо вітер був у сторону ворога, інформують Патріоти України. "Днями зафіксовано викорситання хімічної зброї на Донецькому н...

На жаль, дива не сталося: В ОВА розповіли про долю трьох зниклих безвісти після удару по Дніпру

неділя, 28 травень 2023, 13:29

У Дніпропетровській обласній військовій адміністрації повідомили про загибель трьох зниклих безвісти людей після удару по медзакладу у Дніпрі. Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак, передають Патріоти України. "Стала відома доля трьох людей, які зни...