Батька жорстоко затримали карателі диктатора: У Білорусі звільнилася помічниця сина та спадкоємця Олександра Лукашенка

Помічниця Дмитра Лукашенка Ксенія Валаханович звільнилася із займаної посади, повідомляють Патріоти України з посиланням на TUT.BY.

Син виконуючого обов’язки президента Білорусі Олександра Лукашенка Дмитро очолює президентський спортивний клуб. Там підтвердили звільнення Валаханович, однак точну причину цього озвучувати не стали. Слід зазначити, що на одній з мирних протестних акцій був жорстко затриманий 66-річний батько Валаханович.

У свою чергу сама дівчина написала в Facebook, що рішення про звільнення вона прийняла ще до президентських виборів, так як давно хотіла займатися виключно творчістю. Валаханович (Голуб) – відома дитяча поетеса в Білорусі.

“І так. Я проти насильства. Я хочу жити в світі, де не потрібно щодня боятися, чи повернеться твоя дитина з навчання додому!”,- написала вона.

9 серпня, після оголошення результатів президентських виборів, по всій Білорусі спалахнули масштабні протести. Білоруські силовики жорстоко розганяли людей, використовуючи спецзасоби (кийки, шумові гранати і водомети). Від травм, отриманих в результаті звірячих дій силовиків, померли як мінімум п’ятеро протестувальників.

Хіти тижня. Зеленський вимагає "покарати тих, що віддали Крим без бою", - Турчинов відповів

субота, 24 жовтень 2020, 9:00

Керівник Центрального штабу ЄС заявив, що у Головнокомандувача ЗСУ Зеленського, на відміну від 2014 року, є всі можливості для звільнення півострова. Розігруючи разом з Януковичем, Медведчуком та іншими представниками п’ятої проросійської колони кримсь...

"Найближчим часом на Луб'янці буде дуже серйозний переполох", - Злий Одесит

субота, 24 жовтень 2020, 8:22

"На цьому тижні в матеріалі "ГРУ проводить килимове бомбардування позицій СВР-ФСБ на пострадянському просторі" я звернув увагу на те, як одночасно у відкритий доступ були злиті подробиці "чекістських" політичних проектів у Грузії та Молдові", - пише у ...