Дитячий омбудсмен РФ Марія Львова-Бєлова усиновила хлопчика, якого окупанти незаконно вивезли з Маріуполя. Про це вона розповіла на прес-конференції 26 жовтня, передають Патріоти України.
"Свого сина я побачила, коли евакуювали з Маріуполя групу з 31 дитини", – сказала Львова-Бєлова.
Львова-Бєлова поділилася статистикою, згідно з якою всього росіяни вивезли із зони проведення "спеціальної військової операції" до двох тисяч дітей-сиріт.
350 сиріт з Донецької та Луганської областей вже незаконно усиновлені і розселені в 16 регіонах Росії. А ще більше тисячі очікують на незаконне усиновлення.
Омбудсмен попередила, що скоро інформація про них буде розміщена в Джержавному банку даних і стане доступною для всіх кандидатів в усиновлювачі та опікуни.
Протягом останніх місяців Росія депортувала з окупованих українських територій понад 1,6 млн громадян України.
Крім того, російські війська викрадають і депортують українських дітей, яких потім віддають на незаконне усиновлення в Росії. Процедура такого "усиновлення" передбачає знищення всіх документів та інформації про рідних батьків, дозволяє зміну імені.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...