Батьків вбили, а тепер "хорошими" прикидаються: Дитячий омбудсмен Росії усиновила викраденого у Маріуполі хлопчика

Дитячий омбудсмен РФ Марія Львова-Бєлова усиновила хлопчика, якого окупанти незаконно вивезли з Маріуполя. Про це вона розповіла на прес-конференції 26 жовтня, передають Патріоти України.

"Свого сина я побачила, коли евакуювали з Маріуполя групу з 31 дитини", – сказала Львова-Бєлова.

Львова-Бєлова поділилася статистикою, згідно з якою всього росіяни вивезли із зони проведення "спеціальної військової операції" до двох тисяч дітей-сиріт.

350 сиріт з Донецької та Луганської областей вже незаконно усиновлені і розселені в 16 регіонах Росії. А ще більше тисячі очікують на незаконне усиновлення.

Омбудсмен попередила, що скоро інформація про них буде розміщена в Джержавному банку даних і стане доступною для всіх кандидатів в усиновлювачі та опікуни.

Депортація та незаконне усиновлення українських дітей

Протягом останніх місяців Росія депортувала з окупованих українських територій понад 1,6 млн громадян України.

Крім того, російські війська викрадають і депортують українських дітей, яких потім віддають на незаконне усиновлення в Росії. Процедура такого "усиновлення" передбачає знищення всіх документів та інформації про рідних батьків, дозволяє зміну імені.

У Повітряних силах показали, як винищувач МіГ-29 відпрацьовує по позиціях окупантів американськими ракетами (відео)

субота, 4 лютий 2023, 23:29

Повітряне командування "Захід" показало відео, на якому видно, як винищувач МіГ-29 відпрацьовує по ворожих позиціях ракетами HARM американського виробництва. Відео роботи українського аса опублікували на офіційній сторінці ПК "Захід" Повітряних Сил ЗС,...

Із канадського Галіфакса вилетів літак із першим танком Leopard 2 для України (фото)

субота, 4 лютий 2023, 23:15

Із канадського міста Галіфакс вилетів літак, на борту якого розташований перший бойовий танк Leopard 2, який Канада надала Україні. Про це в суботу, 4 лютого, повідомила міністерка оборони Канади Аніта Ананд у Twitter, передають Патріоти України. Вона ...