
За її словами, разом із підвищенням цін на комірне стрімко скорочуються субсидії.
«Якщо раніше субсидії отримували сім мільйонів господарств, то зараз – лише два із половиною. Це означає, що у людей забрали субсидії, а тепло буде коштувати в півтора раза дорожче. Це не просто знищення українців, це реальне доведення їх до стану, коли вони не можуть годувати своїх дітей. І це владою ігнорується», – обурилася Юлія Тимошенко.
Вона закликала депутатів об’єднатися й не допустити енергетичного колапсу, який позначиться на житті кожної української родини.
«Наша команда вимагає негайно ухвалити підписаний усіма лідерами фракцій законопроєкт №4680, який скеровує на потреби населення газ вітчизняного видобутку, що дозволить не збільшувати, а навпаки – суттєво знизити тарифи для людей. А також підтримати наш законопроєкт №6011 і пустити отримані від МВФ кошти на збільшення субсидій та дотації бюджетній сфері. Я прошу негайно діяти, інакше це б’є по кожній людині», – наголосила лідер «Батьківщини».
Також Юлія Тимошенко вкотре зауважила на необхідності заслухати доповідь прем’єр-міністра з приводу тарифів.
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...
Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...