Рішення про відмову від ядерного статусу було ухвалено керівництвом України, зважаючи на наслідки Чорнобильської катастрофи. Україна могла передати ядерні боєголовки лише Росії. Про це на каналі "Редакція OBOZREVATEL" на YouTube заявив перший президент України, та колишній завідувач ідеологічного відділу та другий секретар ЦК КПУ УРСР Леонід Кравчук, зазначають Патріоти України.
"Наслідки чорнобильської катастрофи вже тоді (1991 року, – Ред.) ставали очевидними – тисячі хворих, заражена територія і таке інше. Це змусило народних депутатів дуже уважно подивитися на ядерні перспективи України", – пояснив він.
Перший президент додав, що на той момент на території України знаходилося 175 ядерних шахт, які, за його словами, також могли становити величезну загрозу.
"Ми знали, що в Україні 175 ядерних шахт. Це в десятки разів більше, ніж Чорнобильська АЕС. Ми знали і можливі наслідки, якщо раптом не вирішити це питання", – зауважив він.
Кравчук розповів, чому Україна була вимушена передати ядерні боєголовки Росії. "Їх не можна було передати нікому, крім Росії, вони там виготовлялися", – сказав він.
І додав, що їхній термін придатності спливав 1997 року. "Ми не могли чекати, коли вони почнуть неконтрольовано вибухати", – зауважив перший президент.
Задума такий. Хто краще нищить ворога, безпілотниками зокрема, матиме більше засобів для нищення ворога - мультиплікаційний ефект. Тестова версія майданчика запрацює вже через місяць, де військові зможуть здійснити замовлення, а доставка здійснюватимет...
Команда Трампа жорстко продавлює новий договір, який передбачає, що у власності США буде 100% майбутнього фонду, який наповнюватиметься грошима з українських мінералів і нафти. Адміністрація президента США увечері в п’ятницю надіслала Києву нову версію...