Батько однокласника миттєво доніс у поліцію: Російський школяр написав у класному чаті "Слава Україні"

У російському місті Звенигород Московської областіучень третього класу написав у шкільному чаті "Слава Україні" та потрапив у поліцію. Його здав батько однокласника. Про це повідомляє російський ресурс Baza, передають Патріоти України.

Чоловік дізнався про "антиросійські" настрої у шкільному чаті від сина: 16 травня хлопчик показав татові дивні повідомлення, які написав його однокласник Діма. Школяр опублікував кілька найвідоміших українських гасел. Дорослий чоловік вирішив діяти як "свідомий громадянин" - він наробив скрінів та набрав поліцію.

Діму з мамою запросили до відділу у справах неповнолітніх. Там хлопчик розповів, що лише хотів потролити однокласників і нічого серйозного у свої повідомлення не вкладав. Співробітники поліції поговорили зі школярем про шкоду такого тролінгу та відпустили.

"Друга армія світу" довго билася за гаражі: У Сєвєродонецьку навмисне облаштували "пастку" для ворога - Арестович

середа, 29 червень 2022, 22:08

З 4 квітня найдальше просування російських військ на найголовнішій ділянці на Донбасі склало 25 км. Про це розповів радник голови ОП Олексій Арестович, передають Патріоти України. "Друга армія світу б'ється за гаражний кооператив на сході Сєвєродонецьк...

Путін не відмовився від ідеї захоплення більшої частини України, – американська розвідка

середа, 29 червень 2022, 21:59

Президент Росії Володимир Путін, як і раніше, хоче захопити більшу частину України. Високопоставлений представник американської розвідки заявив, що наразі картина залишається "досить похмурою". Директор Національної розвідки заявив на конференції Мініс...