Батьки полоненого окупанта відмовляються витягувати сина з України, щоб отримати грошову компенсацію, - ЗМІ

Не всі батьки російських окупантів прагнуть витягнути своїх синів із полону. Для багатьох пріоритет - отримати грошову компенсацію за дитину, яка вирушила вбивати мешканців України. Про один із таких випадків розповіла дівчина окупанта, передає "Медуза" з посиланням на видання The Insider. Російський контрактник востаннє виходив на зв'язок ще 23 лютого напередодні повномасштабного вторгнення в Україну, передають Патріоти України.

У середині квітня у батьків солдата взяли ДНК і невдовзі повідомили, що "ховатимуть ноги". Хоча ще наприкінці березня дівчина окупанта на українських інтернет-ресурсах побачила, що він направді перебуває в полоні.

"В одному з солдатів я впізнала свого хлопця і звернулася до відомства омбудсмена Москалькової. З нами зв'язалися та обіцяли допомогу в пошуку серед потрапили в полон, але попросили документ, виданий у морзі, як підтвердження. Такий документ є у його батьків, але вони не бажають його давати, щоб спробувати розшукати сина серед полонених або тяжко поранених. Їх влаштовує грошова компенсація", – розповіла дівчина.

Окупанти обстріляли Чорнобаївку, поранено дитину

субота, 26 листопад 2022, 23:53

Російські війська обстріляли Чорнобаївку на Херсонщині 26 листопада, внаслідок чого було поранено дитину. Про це повідомив очільник Херсонської ОВА Ярослав Янушевич, передають Патріоти України. "Чорнобаївку Херсонського району сьогодні обстріляли росій...

"Росія не переможе Україну", - Шольц

субота, 26 листопад 2022, 23:50

Канцлер Німеччини Олаф Шольц вважає перемогу Росії у війні проти України малоймовірною. За словами поміркованого політика, вже очевидно, що РФ не виграє війну. Про це він сказав у суботу, 26 листопада, на Бранденбурзькій державній партійній конференції...