Бацька гасить вогонь революції: ​Великий білоруський завод зупинився через страйки, туди оперативно понаїхали автозаки

На 11 серпня в Білорусі оголошено про намір промести загальнонаціональний страйк

завод

У Білорусі призупинило роботу велике метпідприємство - БМЗ в місті Жлобіні. Кілька цехів Білоруського металургійного заводу оголосили страйк до 12 серпня. Тим часом до підприємства з'їжджаються автозаки і підтягуються силовики, зазначають Патріоти України.

Як повідомляє агентство Tut.by, крім автозаків біля виробничого комплексу помічені автобуси з загонами ОМОНу. Керівництво підприємства відсутнє на робочому місці.

Нагадаємо, ще до виборів робітники заводу заявили про готовність вийти на страйк, якщо результати волевиявлення будуть сфальсифіковані. Заклики підтримати протест активно поширювалися в соцмережах.

Про аналогічну готовність до страйку 10 серпня заявили й інші білоруські підприємства. Так, в місцевих ЗМІ з'явилися дані, що до протестів приєднався знаменитий БелАЗ (Білоруський автомобільний завод), але поки підтвердження цієї інформації немає. Також про майбутній страйк заявили робітники «Гродно Азот» і «СветлогорскХімволокно».

З архіву ПУ. Ворог не спить: На Миколаївщині осквернили пам'ятник на місці масової страти євреїв, згадавши і Зеленського, і "95 квартал"

середа, 30 вересень 2020, 3:00

Злочин у переважно російськомовному регіоні стилізовано під акцію "біндєр", хоча почерк російської агентури. Москва дуже незадоволена послідовності зовнішньої політики України, не зважаючи на зміну влади, і прагне коректив. У селі Богданівка Миколаївсь...

Хіти тижня. Катам рідного народу не залишитись анонімами: Ролик про те, як штучний інтелект "зриває маски" з ОМОНу Лукашенка, стало хітом мережі (відео)

середа, 30 вересень 2020, 0:35

Силовиків попереджають, що за злочини доведеться рано, чи пізно відповідати, а сусіди незабаром знатимуть, хто бив та знущався над ними та їхніми дітьми. - Тисячі людей навколо матимуть персональний рахунок до кожного з душогубів Лукашенка. Білоруський...