Бацька таки злякався? Головного конкурента Лукашенка не пустили на вибори президента

Колишнього голову правління Белгазпромбанка і головного конкурента глави Білорусі Олександра Лукашенка на виборах Віктора Бабарика не зареєстрували кандидатом у президенти, передають Патріоти України.

Про таке рішення повідомила голова ЦВК Лідія Єрмошина. Засідання комісії транслювалося у прямому ефірі на YouTube-каналі "Радіо Свободи". Відмовлено було нібито у зв'язку із невідповідностями в його декларації про доходи та допомогу іноземних держав і організацій у фінансуванні кампанії.

За її словами, у поданій Бабариком декларації не були відображені матеріальні засоби та нерухоме майно, а також доходи від кількох фірм, що перебувають під його контролем. Єрмошина заявила, що Бабарико нібито є "організатором злочинного угруповання (ОЗУ) і фірм-прокладок", зокрема в офшорах, через які здійснювалося виведення коштів за кордон. За її словами, політик приховав щонайменше $458 тис.

Представник політика на засіданні вказав на те, що обвинувачення не доведені, а твердження про те, що політик очолює офшорні компанії, не підтверджені виписками з реєстрів. Додамо, президентські вибори в Білорусі мають відбутися у серпні 2020 року.

Під пісню Цоя "Перемен": Сотні білорусів під посольством в Києві скандують "Хабаровськ" (фото)

неділя, 9 серпень 2020, 22:14

Кадри показав телеграм-канал PavlovskyNews. Мітингувальники на повну гучність, щоб було добре чутно працівникам посольства, включили пісню "Перемен" групи "Кіно". Це зроблено в знак протесту проти репресій щодо звукооператора Кирила Галанова, засуджено...

Матимемо нову справу про замах на гаранта?: Чекалкін заявив, що Зеленський "реально ризикує своїм життям"

неділя, 9 серпень 2020, 21:57

Володимир Зеленський створив свої гумористичні проекти на російських грошах і був дуже залежним від них. «Він реально ризикує своїм життям і, між іншим, я його через наших спільних знайомих КВНщиків про це попереджав, коли дізнався про серйозність його...