Бацька злякався остаточно втратити другий ринок збуту своєї продукції: В узурпатора хочуть миритися з Зеленським... "Але м'яч зараз на українській території"

Чи вистачить політичної волі. принциповості та далекоглядності у "слуг народу" не піддатись на вмовляння та підкупи кривавого режиму, котрий потребує українських грошей більше ніж Україна його товарів?
Роман Головченко

Мінськ готовий повернутися до "партнерського діалогу" з Україною, однак зараз це залежить від позиції Києва. Про це заявив прем'єр-міністр Білорусі Роман Головченко в інтерв'ю телеканалу "Білорусь 1", повідомляють Патріоти України з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Ми в будь-який час готові сісти за стіл переговорів з Україною і повернутися до того партнерського формату, який існував до цього. Але м'яч зараз на українській території", - сказав Головченко в інтерв'ю телеканалу "Білорусь 1" у суботу.

Він зазначив, що спроби білоруської сторони розпочати такий діалог поки не отримали належного відгуку Києва.

"Ми неодноразово пропонували українській стороні провести переговори, як це було раніше. У нас іноді траплялися тертя, але ми знімали питання, йшли на взаємні поступки і продовжували далі торгувати. На жаль, зараз усі наші спроби вийти на контакт з колегами, задіяти наявні механізми, не були сприйняті", - сказав прем'єр Білорусі.

Суми чинитимуть опір: Будівлю патрульної поліції області укрірили для оборони стіною мішків з піском: що відбувається і чому не треба панікувати. Фото

субота, 29 січень 2022, 8:25

Варто зазначити, що у випадку наступу росіян на Харків, Суми опиняться на шляху одного з можливих напрямків удару. 300-тисячне місто ,що розташоване всього в 20 км від державного кордону може видатись московським стратегам легкою здобиччю. У Сумах буді...

Конгресмени США визначаються зі змістом і перспективою прийняття законопроекту про статус "НАТО Плюс" для України

субота, 29 січень 2022, 8:10

Члени Конгресу США не очікують на швидке ухвалення законопроєкту, який передбачає надання Україні статусу "НАТО Плюс", необхідного, щоб спростити та пришвидшити продаж Україні окремих американських оборонних товарів та послуг. . Про це 28 січня під ...