
Мінськ готовий повернутися до "партнерського діалогу" з Україною, однак зараз це залежить від позиції Києва. Про це заявив прем'єр-міністр Білорусі Роман Головченко в інтерв'ю телеканалу "Білорусь 1", повідомляють Патріоти України з посиланням на Інтерфакс-Україна.
"Ми в будь-який час готові сісти за стіл переговорів з Україною і повернутися до того партнерського формату, який існував до цього. Але м'яч зараз на українській території", - сказав Головченко в інтерв'ю телеканалу "Білорусь 1" у суботу.
Він зазначив, що спроби білоруської сторони розпочати такий діалог поки не отримали належного відгуку Києва.
"Ми неодноразово пропонували українській стороні провести переговори, як це було раніше. У нас іноді траплялися тертя, але ми знімали питання, йшли на взаємні поступки і продовжували далі торгувати. На жаль, зараз усі наші спроби вийти на контакт з колегами, задіяти наявні механізми, не були сприйняті", - сказав прем'єр Білорусі.
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...
Під час нічної атаки Росії на Київ 28 червня постраждала фармацевтична компанія "Дарниця". Про це повідомила член стратегічної ради "Дарниці" Катерина Загорій, передають Патріоти України. "З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ...