
Мінськ готовий повернутися до "партнерського діалогу" з Україною, однак зараз це залежить від позиції Києва. Про це заявив прем'єр-міністр Білорусі Роман Головченко в інтерв'ю телеканалу "Білорусь 1", повідомляють Патріоти України з посиланням на Інтерфакс-Україна.
"Ми в будь-який час готові сісти за стіл переговорів з Україною і повернутися до того партнерського формату, який існував до цього. Але м'яч зараз на українській території", - сказав Головченко в інтерв'ю телеканалу "Білорусь 1" у суботу.
Він зазначив, що спроби білоруської сторони розпочати такий діалог поки не отримали належного відгуку Києва.
"Ми неодноразово пропонували українській стороні провести переговори, як це було раніше. У нас іноді траплялися тертя, але ми знімали питання, йшли на взаємні поступки і продовжували далі торгувати. На жаль, зараз усі наші спроби вийти на контакт з колегами, задіяти наявні механізми, не були сприйняті", - сказав прем'єр Білорусі.
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...
Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...