Бацька злякався остаточно втратити другий ринок збуту своєї продукції: В узурпатора хочуть миритися з Зеленським... "Але м'яч зараз на українській території"

Чи вистачить політичної волі. принциповості та далекоглядності у "слуг народу" не піддатись на вмовляння та підкупи кривавого режиму, котрий потребує українських грошей більше ніж Україна його товарів?
Роман Головченко

Мінськ готовий повернутися до "партнерського діалогу" з Україною, однак зараз це залежить від позиції Києва. Про це заявив прем'єр-міністр Білорусі Роман Головченко в інтерв'ю телеканалу "Білорусь 1", повідомляють Патріоти України з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Ми в будь-який час готові сісти за стіл переговорів з Україною і повернутися до того партнерського формату, який існував до цього. Але м'яч зараз на українській території", - сказав Головченко в інтерв'ю телеканалу "Білорусь 1" у суботу.

Він зазначив, що спроби білоруської сторони розпочати такий діалог поки не отримали належного відгуку Києва.

"Ми неодноразово пропонували українській стороні провести переговори, як це було раніше. У нас іноді траплялися тертя, але ми знімали питання, йшли на взаємні поступки і продовжували далі торгувати. На жаль, зараз усі наші спроби вийти на контакт з колегами, задіяти наявні механізми, не були сприйняті", - сказав прем'єр Білорусі.

Сплатити хабар фінансово здатні не усі: Чоловіків із реєстрацією в "ДНР" не випускають навіть у Росію

середа, 17 серпень 2022, 19:14

На Донеччині чоловіків із міст, окупованих Росією з 2014 року, не випускають за кордон "ДНР" ні в Росію, ні навіть на захоплену частину Запоріжжя. Про це у Телеграмі повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, інформують Патріоти Украї...

У Путіна підгорає, а Медведєв трясе повітрям: Орєшкін розповів, що коїться на "болотах"

середа, 17 серпень 2022, 18:44

Росія активно готується до проведення так званих референдумів на захоплених територіях на півдні України. Зокрема, днями гауляйтер Запорізької області Євген Балицький заявив про початок підготовки до "голосування". Усі ці розмови призвели до нещодавньо...