"Бавовна" була вдала: З'явилося фото із супутника після атаки дрона на університет спецназу Кадирова

Фото із супутника підтвердило атаку на університет спецназу голови Чечні Рамзана Кадирова 29 жовтня. На кадрах видно дим, передають Патріоти України з посиланням на "Радіо Свобода".

Так, видання опублікувало супутниковий знімок, на якому видно дим, що піднімається від даху університету, його було зроблено о 10:10 ранку за місцевим часом.

Увечері 29 жовтня голова Чечні Рамзан Кадиров написав в Telegram, що нібито внаслідок удару загинули українські полонені, які нібито утримувалися в будівлі "Російського університету спецназу". Наразі жодних підтверджень цим заявам немає.

Що відомо про навчальний заклад

"Російський університет спецназу" був заснований у Гудермесі (Чечня) у 2013 році, з 2024 року носить ім'я глави Кремля Володимира Путіна.

За твердженнями влади Чечні, з початку російського вторгнення в Україну навчання там пройшли тисячі людей, які згодом вирушали на війну в Україні

Кремль готує новий наступ: Чому війна в Україні може затягнутися ще на два роки

четвер, 2 квітень 2026, 23:55

Росія готується до нової наступальної кампанії в Україні, а війна може затягнутися ще на один-два роки. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела, знайомі з обговореннями в Кремлі та ситуацією на фронті, передають Патріоти України. Ознаки акт...

Питання дозріло і перезріло: Міноборони відреагували на вбивство військового ТЦК - зміни до мобілізації обіцяють незабаром

четвер, 2 квітень 2026, 23:23

Влада дотримується політики страуса, покладаючи непопулярне і складніше рік від року питання з президента очільників військових адміністрацій та нацполіції на "крайніх" - військоматівців, роблячи певну категорію військових жупелом суспільного невдоволення