"Бавовна" йде на повну: Українські сили намагаються зачистити 30-кілометрову зону на лівому березі Херсонської області, - "ОК Південь"

Сили оборони України роблять усе можливе, щоб зачистити від окупантів 20−30 кілометрову зону на лівому березі Херсонської області. Про це в ефірі телемарафону повідомила керівниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк, передають Патріоти України.передають Патріоти України.

"Поки що ми працюємо над тим, щоб ворог відчував нашу присутність, наш тиск... Це досить непроста робота і ускладняється вона тим, що ворог постійно ховається за мирними мешканцями, намагаючись переховувати свої підрозділи і своє базування техніки в дворах місцевих мешканців за житловими будинками", – зазначила вона.

За словами Гуменюк, робота Сил оборони є досить результативною. Зокрема, кількість обстрілів з боку Кінбурнської коси суттєво зменшилась після ураження пункту постачання та складування боєприпасів.

Вона додала, що наразі окупаційні сили не мають потужної підтримки, і навіть пересування сушею для них ускладнене, оскільки українські захисники намагаються тримати під вогневим контролем той перешийок, який зв'язує материкову частину лівобережжя Херсонської області з Кінбурнським півостровом.

Підрив Каховської ГЕС: Велика вода уже загрожує Миколаєву

середа, 7 червень 2023, 21:43

У місті Миколаєві після підриву російськими терористами дамби на Каховській ГЕС упродовж середи, 7 червня, почав підійматися рівень води у Дніпрі. У найнижчі точні пляжу в мікрорайоні Намив вода підступила до зупинок громадського транспорту, утворюютьс...

Підрив Каховської ГЕС: В окупованих Олешках є перші загиблі, - мер

середа, 7 червень 2023, 21:15

В окупованому місті Олешки у Херсонській області уже є перші загиблі внаслідок підтоплення після підриву росіянами Каховської ГЕС. Про це розповів міський голова окупованого міста Євген Рищук в ефірі Еспресо, передають Патріоти України. "Коли був підір...