"Бавовна" мала ефект: Російські НПЗ почали закуповувати системи РЕБ для захисту від безпілотників

Російські нафтопереробні заводи почали закуповувати системи радіоелектронної боротьби для захисту від українських безпілотників дальньої дії. Про це інформує партизанський рух АТЕШ, передають Патріоти України.

У повідомленні зазначається, що влада Росії продовжує намагатися посилити захист НПЗ від атак українських дронів.

"Наше джерело на одному з НПЗ повідомляє, що підприємствам дали вказівки закупити системи РЕБ для протидії українським безпілотникам дальньої дії. Основний вибір припав на мобільні комплекси типу "Шпак". Ці системи РЕБ активно застосовуються ВС Росії у війні з Україною", – йдеться у повідомленні.

Крім того, партизани повідомили, що системи РЕБ не можуть перехоплювати всі види безпілотників. "Є інформація, що деякі заводи вже мали такі системи на момент атак, але вони їм не допомогли. Передбачається, що українські дрони використовують передові технології, що робить їх складнішими для виявлення і перехоплення", – йдеться у повідомленні.

В АТЕШ також заявили, що крім придбання нових систем РЕБ, на підприємствах зміцнюються резервуари мішками з піском. Також застосовуються маскувальні мережі, а в нічний час доби відключається освітлення.

Аншлаги Кобзона тривають 16-ту добу поспіль: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 29 травня

середа, 29 травень 2024, 8:23

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 29.05.24 орієнтовно склали:

Наочніше неможливо: Макрон з мапою в руках на зустрічі з Шольцем доводив, що Україні необхідно дати право бити натівським озброєнням по росії (відео)

середа, 29 травень 2024, 7:46

Канцлер ФРН в присутності лідера Франції знов виглядав, переляканим бюргером, в не керманичем найбільшої потуги ЄС. Президент Франції Емманюель Макрон вважає, що Україні потрібно надати дозвіл бити по військових базах на території Росії західною зброєю...