
Літаки Повітряно-космічних сил Російської Федерації упустили дві авіабомби ФАБ-250 у Бєлгородській області. Про це повідомило видання ASTRA з посиланням на джерела, передають Патріоти України.
"Російські літаки упустили ще 2 авіабомби ФАБ-250 у Бєлгородській області", — йдеться у повідомленні. 27 січня у хуторі Постників Корочанського району була виявлена авіабомба ФАБ-250. Натомість місцевих жителів вирішили не евакуювати. Того ж дня таку саму авіабомбу знайшли на вулиці Лісовій в селі Стрілецьке Бєлгородського району. В результаті було евакуйовано близько 150 жителів, що живуть в радіусі 500 метрів від місця падіння ФАБ-250.
За даними російських журналістів, у результаті падіння боєприпасів ніхто з людей не постраждав."Обидві авіабомби знешкодили наступного дня", — додали в ASTRA.
Крім цього, місцевим жителям пропонували виїхати не менше ніж на 500 метрів від місця, де перебував боєприпас. Додамо, що на момент виходу публікації місцева влада не прокоментувала подію.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...