"Бавовна" наробила "шухеру": Росія втрачає впевненість у безпеці Криму, Путін таємно змінив командувача ЧФ, - ISW

Після недавніх ударів по своїх військових об'єктах в окупованому Криму російське керівництво втрачає впевненість у безпеці півострова. Про це йдеться в звіті американського Інституту вивчення війни (ISW), передають Патріоти України.

За даними джерел аналітиків, 17 серпня віце-адмірал Віктор Соколов змінив адмірала Ігоря Осипова на посаді командувача Чорноморським флотом.

Водночас Росія прагнула зберегти секретність призначення Соколова, скориставшись введеним окупаційною владою високим рівнем "терористичної небезпеки" в Севастополі.

"Нещодавні українські удари (пов'язані з українськими партизанами і ЗСУ) по російських військових об'єктах в Криму, включаючи штаб ЧФ в Севастополі, ймовірно, привели російські сили в стан підвищеної бойової готовності і до реструктуризації складу сил, тилового забезпечення і керівництва російського угруповання в Криму з метою пом'якшення наслідків подальших ударів", - вважають аналітики.

В цьому контексті експерти посилаються на звіти української розвідки, що раніше заявила про переправлення десятків літаків і вертольотів РФ, розміщених на передових аеродромах в Криму, у більш глибокі райони Кримського півострова.

Росіяни засвітили виробничу лінію новітньої ББМ "Курганец-25": Що відомо про новинку, котра покликана замінити ще радянські зразки в армії недоімперії (фото)

неділя, 16 червень 2024, 8:05

У 2015 році з "Арматою" на параді в Москві показали низку бронетехніки разом з "Курганцем". Відтоді російська армія так і не отримала ані Т-14, ані ББМ у стрій, окрім дослідних партій. . Російські пропагандисти показали виробничі потужності Кургансько...