"Бавовна" палала, палає і палатиме": У СБУ прокоментували підрив авто з колаборантом і його дочкою під Мелітополем

У СБУ прокоментували ліквідацію колаборанта Сергія Дідоводюка та його доньки у селі Михайлівка біля тимчасово окупованого Мелітополя, передають Патріоти України.

Як зазначили у прес-службі відомства, в даний час подробиці того, що сталось розкрити не можуть, також там пообіцяли, що колаборанти будуть ліквідовуватись і надалі. "Деталі "бавовни" ми зможемо розповісти після нашої перемоги. Але, враховуючи деякі випадки, що трапляються на тимчасово окупованих територіях, колаборанти повинні розуміти: для них краще опинитися в українській в'язниці, ніж на концерті Кобзона. Як неодноразово наголошував голова СБУ Василь Малюк, "бавовна" палала, палає і палатиме", – відповіли у прес-службі СБУ.

Перед цим з'явились дані, що до ліквідації колаборантів у Михайлівці причетна СБУ.

Хто такий колаборант Дідоводюк

Зрадник Дідоводюк був власником "віджатого" кафе "Гетьман", де годував окупантів, і "заступником керівника" проросійського штабу. Він входив у коло довірених осіб російських окупантів, де вирішував кадрові питання і здавав проукраїнськи налаштованих громадян, вказуючи, кого треба катувати.

"Декаґебізація в дії. Дякуємо небайдужим": Інститут українознавства звільнив заступника директора часів Януковича

середа, 27 вересень 2023, 22:40

Директор Науково-дослідного інституту українознавства Василь Чернець звільнив свого заступника Дмитра Вєдєнєєва, через якого розгорівся скандал у соцмережах. Про це повідомив ексглава Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович, пер...

"Жахлива наруга над пам'яттю мільйонів людей": Трюдо попросив вибачення в канадців і Зеленського

середа, 27 вересень 2023, 22:01

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо в середу, 27 вересня, перепросив за запрошення ветерана СС Галичина Ярослава Гуньки в парламент. Про це повідомляє CBC, передають Патріоти України. Трюдо назвав інцидент "жахливою помилкою" і заявив, що за неї відпо...