"Бавовна" цвіте щодня: Біля мису Фіолент у Севастополі "працює ППО"

У серпні в Криму настільки сприятливий клімат для "бавовни", що вона вже дісталася навіть до Севастополя. На неї вже почали скаржитися місцеві пабліки пропагандистів, передають Патріоти України.

Нова "бавовна" у Севастополі

Мешканці Севастополя мають чудову нагоду послухати, як поблизу них щось гучно "бахкає". Оскільки "бавовна" дуже лякає росіян та змушує їх негайно вирушати у напрямку Кримського мосту, знімаючи по дорозі сльозливі відео про "ми нє хатім уєзжать" і "здєсь так душевно", то пропагандисти вже намагаються втихомирювати істерики своїх громадян заявами про "роботу ППО".

Так сталося й цього разу: за версією росіян, "у Севастополі з боку мису Фіолент працює ППО". Можливо, ранок принесе звістки про те, що ППО росіян спрацювало "на максимум", але солдати так забігалися, що таки знову десь не там та й покурили, що призвело до "прикрих наслідків".

"Де воїни з Північної Кореї!? Чому строковики не на фронті!?": Соловйов влаштував істерику через західні танки для України і провали армії РФ (відео)

четвер, 2 лютий 2023, 15:27

Неадекватний російський пропагандист Володимир Соловйов вибухнув в істериці через поставки Збройним силам України західних танків. Він здивувався, чому командування країни-терориста РФ досі не створило "антиімперіалістичну коаліцію", передають Патріоти...

"Путіна люблю, "спецоперацію" підтримую": Пенсіонерка з РФ, риючись на смітнику, розповіла про найкращого президента (відео)

четвер, 2 лютий 2023, 14:29

У російському місті Курськ 30 січня випадковий перехожий зустрів жінку в літах, яка порпалась у сміттєвому контейнері. Жінка пояснила, що займається тим же, що й всі інші росіяни, але її все влаштовує і президента РФ Володимира Путіна вона любить і пов...