"Бавовна" в окупованому Криму: Експерт розкрив реальні причини пожежі на аеродромі Бельбек

Вибух та пожежа на аеродромі Бельбек у тимчасово окупованому Росією Криму може свідчити про виснаження ресурсу авіаційної техніки та ресурсів РФ. Таку думку висловив військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко, передають Патріоти України.

"А що сталося у Бельбеку? При посадці літак викотився за межі злітно-посадкової смуги і загорівся? Ну, якщо це так, то викотився він просто на відмінно. Але насправді цікаво ось що. Припустимо, і справді викотився літак. Ок. але про що це тоді говорить?" – задався питанням експерт.

"Це говорить, по-перше, про те, що пілот не був достатньо професійним, щоб оцінити ситуацію і здійснити безпечну посадку. Тобто, на одному з найважливіших аеродромів РОВ польоти здійснював... жовторотик?

По-друге, пілота могла підвести техніка, яка давно вже була не придатна до польотів, але літати зараз російським льотчикам вже просто нема на чому. Тобто, можна говорити про виснаження ресурсу авіаційної техніки. По-третє, це може бути одночасно і по-перше, і по-друге, що просто бінго – некваліфікований пілот, за штурвалом вбитої часом техніки, і як результат – клуби диму над Бельбеком", – додав експерт.

Люксембург передав Україні дрони, що не бояться негоди

субота, 26 листопад 2022, 20:53

Україна одержала від Люксембургу шість безпілотних літальних апаратів Primoco One 150, виготовлених у Чехії. Про це повідомляє міністерство оборони Люксембургу, передають Патріоти України.

За допомогою HIMARS: ЗСУ "денацифікували" кілька десятків "кадирівців" (список)

субота, 26 листопад 2022, 20:43

Збройні сили України зменшили кількість армії країни-агресора Росії. Наші захисники "денацифікували" понад 70 чеченців із полку, який чинив страшні звірства проти українців у Маріуполі та на окупованому Запоріжжі. Відповідна інформація з'явилася в Tele...